Земля без мільярдерів. 41 тисяча людей підписали петиції проти повернення Безоса з космосу

Земля без мільярдерів. 41 тисяча людей підписали петиції проти повернення Безоса з космосу

Земля без мільярдерів. 41 тисяча людей підписали петиції проти повернення Безоса з космосу
.

Понад 41 тисяча людей підписали інтернет-петиції про заборону мільярдеру Джефу Безосу повертатися на Землю після того, як він вирушить у космічний політ в липні.

Про це повідомляє видання Business Insider.

Засновник Amazon Джеф Безос планує разом зі свої братом Марком здійснити 20 липня суборбітальний політ на космічному кораблі розробки Amazon Blue Origin. Крім братів Безосів, у першому пілотованому польоті Blue Origin в історії візьме участь переможець аукціону, який вже заплатив за "космічний квиток" 28 мільйонів доларів США.

Через три дні після повідомлення Безоса про політ на ресурсі Change.org було зареєстровано дві петиції із закликом не допустити повернення мільярдера на Землю з космічного польоту. Автори першої петицій стверджують, що "мільярдери не повинні існувати ані на Землі, ані в космосі, але якщо вони вирішили полетіти, то хай там і лишаються". Дану петицію підписали понад 23 тисячі осіб.

Інша петиція має на меті "не допустити повторного прибуття Безоса на Землю". Коли, на думку авторів петиції, Безос прибув на Землю вперше наразі невідомо, але майже 18 тисяч осіб підтримали їх заклик.

Що відомо

  • Космічна компанія Blue Origin була створена засновником Amazon Джефом Безосом у 2000 році. Штаб-квартира та космічний майданчик компанії розташовані на приватному ранчо Безоса поблизу міста Ван-Хорн у Техасі.
  • Blue Origin підписала перші контракти на запуски приватних супутників для телекомунікаційних компаній в 2017 році. Перші комерційні польоти ракети-носія компанії були призначені на 2020 рік, але були перенесені.
  • NASA внесла Blue Origin до списку компаній, залучених до підготовки польотів на Місяць в межах програми Artemis. У 2019 році компанія представила модуль для висадки на Місяць Blue Moon.
  • 15 січня Blue Origin здійснила успішний запуск багаторазової космічної ракети з пасажирським модулем.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок