На адмінмежі з Кримом мовитимуть українські канали

На адмінмежі з Кримом мовитимуть українські канали

На адмінмежі з Кримом мовитимуть українські канали
Нацрада

17 червня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення подовжити на рік термін дії тимчасового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення. Всього розглянули 16 заяв і всі задовольнили. Про це йдеться на сайті Нацради. Серед заявників і компанії, які мовитимуть на адмінмежі з Кримом.

Так, дозвіл на трансляцію програм у місті Скадовськ, селищі Чаплинка та селі Чонгар Херсонської області отримало акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

Жителі цих населених пунктів зможуть дивитися телеканали "UA: ПЕРШИЙ", "UA: КУЛЬТУРА", "UA: КРИМ", "UA: ХЕРСОН".

Також дозвіл на трансляцію своїх програм у Скадовську, Чаплинці та Чонгарі отримали телеканали "ДОМ" та "СТБ".

Чорноморська телерадіокомпанія та ICTV мовитимуть у Чаплинці Херсонської області.

Також ліцензії отримали і радіоканали.

"Українське радіо" звучатиме у Чаплинці. Тут же, а ще на Чонгарі чутимуть Радіо НВ.

Радіо РОКС-Україна, "KISS FM" та "ХІТ ФМ" мовитимуть у Генічеську Херсонської області

Що відомо:

  • Національна рада розпочала цей процес ще 2014 року, розуміючи нагальну потребу населення східних і південних регіонів України мати доступ до програм українських телеканалів і радіостанцій після того, як низка веж на непідконтрольних територіях була захоплена окупантами.
  • Дозволи на тимчасове мовлення видаються Національною радою без проведення конкурсу (на звернення компаній) і безоплатно. Таким чином, держава надає можливість громадянам на територіях проведення операції Об’єднаних сил (ООС) і на межі з окупованим Кримом дивитися й слухати українські телеканали та радіостанції.

На початок