Рафаель Надаль пропустить Вімблдон та Олімпійські Ігри в Токіо. У чому причина

Рафаель Надаль пропустить Вімблдон та Олімпійські Ігри в Токіо. У чому причина

Рафаель Надаль пропустить Вімблдон та Олімпійські Ігри в Токіо. У чому причина AP

Іспанський тенісист вирішив зосередити увагу на відновленні.

Один із лідерів світого тенісу Рафаель Надаль пропустить наступні два великі турніри - Вімблдон та Олімпійські Ігри в Токіо. Про це повідомив сам іспанський тенісист.

Відмову від тенісного турніру Надаль пояснив проблемами зі здоров'ям. Іспанець не зазнав травми, однак вирішив зосередити увагу на відновленні.

Надаль зазначив, що його мета - виступати у тенісі якомога довше. І вважає прийняте ним рішення правильним.

"Вирішив не змагатися цьогоріч на Вімблдоні та на Олімпійских Іграх у Токіо. Такі рішення ніколи просто не приймаються, але, прислухавшись до свого тіла та провівши перемовини зі своєю командою, я розумію, що це правильне рішення", - повідомив Надаль.

"Мета - продовжувати кар'єру та робити те, що робить мене щасливим - виступати на високому рівні та продовжувати змагатися за те, щоб виконувати особисті цілі на найвищому рівні".

Також іспанський тенісист повідомив, що на це рішення його наштовхнув незначний час на відновлення після Ролан Гаррос. Надаль дійшов до півфіналу, але програв Новаку Джоковичу, зазнавши третьої поразки у кар'єрі.

"Той факт, що між Ролан Гаррос та Вімблдоном лише два тижні, не полегшує відновлення мого організму, оскільки ґрунтовий сезон завжди вимагає чимало зусиль. Це вимагає два місяці неймовірних зусиль, а рішення, яке я прийняв, зосереджене на середньо- та довгострокову перспективу".

Надаль пропускає Вімблдон та Олімпіаду-2020: що про це відомо

  • Надаль учетверте в кар'єрі пропустить Вімблдон. Він не виступав в основній сітці турніру в 2004, 2009, 2016 роках.
  • Іспанський тенісист двічі перемагав на Вімблдоні. У 2008 році він здолав Роджера Федерера, а у 2010-му - Томаша Бердиха.
  • Рафаель Надаль двічі змагався на Олімпійських Іграх. У 2008 році він став чемпіоном в одиночних змаганнях, у 2016-му - у парному. А у 2012 році він знявся з участі на Олімпійських Іграх у Лондоні.

Що відомо

  • Під час виступів на Ролан Гаррос-2021 з турніру знявся інша експерша ракетка світу - Роджер Федерер. Однак швейцарець планує виступити на Вімблдоні.
  • Рафаель Надаль - третя ракетка світу. Востаннє іспанець очолював чоловічий рейтинг у січні 2020 року.
  • Надаль востаннє здобував перемогу на турнірі ATP у Римі в травні 2021-го. Тоді він здолав у фіналі Новака Джоковича.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів