Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президента

Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президента

Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президента

Джаред Кушнер, зять колишнього президента Дональда Трампа та один з його головних радників, уклав угоду на видання своїх мемуарів. Про це повідомляє Associated Press.

Broadside Books, друкарня видавництва HarperCollins, оголосила, що книга Кушнера вийде на початку 2022 року. У мемуарів поки ще немає назви, але, як очікується, до книги увійдуть спогади про діяльність Кушнера в адміністрації США: від Близького Сходу до реформи кримінального правосуддя і пандемії.

"Кушнер був найвпливовішим радником президента Трампа, він грав центральну роль у багатьох досягненнях адміністрації – угодах АвраамаУгоди про взаємне визнання і нормалізації відносин між Ізраїлем і ОАЕ, а також між Ізраїлем і Бахрейном за посередництва Сполучених Штатів., реформу кримінального правосуддя, боротьби з пандемією, угоді з Мексикою про кордон", – йдеться в заяві видавництва.

Він також був предметом численних суперечок, будь то його фінансові операції та потенційні конфлікти інтересів або широко критиковані дії адміністрації щодо COVID-19.

Зять і радник Трампа випустить книжку мемуарів про роботу в адміністрації президентаAssociated Press

"Його книга стане остаточним, ретельним переказом діяльності адміністрації – і правдою про те, що відбувалося за зачиненими дверима", – оголосило видавництво 15 червня.

Підписання контракту з Кушнером відбувається на тлі тривалих дебатів в книжковій індустрії з приводу того, кого з чиновників Трампа можна публікувати без побоювань, що у видавництві почнеться бунт. Восени 2021 року сотні співробітників "Simon & Schuster" підписали петицію, яка засуджує рішення видавництва підписати контракт з колишнім віцепрезидентом Майком Пенсом.

Минулого тижня Трамп також розповів, що він "пише як божевільний" і вже відхилив дві пропозиції від видавництв.

Джаред Кушнер, власник компанії з нерухомості й газети New York Observer, у 2009 році одружився з донькою колишнього президента США Іванкою Трамп. З березня 2017 року по січень 2021 Кушнер обіймав посаду помічника і старшого радника президента США Дональда Трампа.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше