Любов і ніжність. Саша Кольцова видала сольну пісню на лірику Олени Теліги

Любов і ніжність. Саша Кольцова видала сольну пісню на лірику Олени Теліги

Любов і ніжність. Саша Кольцова видала сольну пісню на лірику Олени Теліги Саша Кольцова/Facebook

Солістка гурту "Крихітка" Саша Кольцова видала сольний сингл "Любов і Ніжність". Він є частиною проєкту "Нескорений ПроРок", в якому популярні українські співачки створювали пісні на лірику Олени Теліги.

Усього до музичної ініціативи долучилися 12 українських співачок, серед яких Марія Бурмака, Illaria, Саша Кольцова, ТЕЛЬНЮК:Сестри, учасниці проєктів Shopping Hour, BeTwіns, TaRuta.

"Вони трошечки зволікали, чекали слушної дати — то дня народження Олени Теліги, то якихось роковин. Я хотіла випустити свою пісню якнайшвидше, і ми домовилися, що я стартую окремо", — розповіла в ефірі радіо "Промінь" Саша Кольцова.

Незабаром вся збірка з'явиться на музичних стрімінгах.

"Це так довго тяглося через суто організаційні речі. Мені ж здалося, що пісня "Любов і ніжність" вийшла непогана, тому я можу приділити особливу увагу сили на розкручування саме цієї композиції".

Наступним музичним проєктом, який готуватиме співачка, буде третій альбом групи "Крихітка". Його випуск планується на жовтень.

"Ми написали десять пісень, вони непогані. Дуже подобається, як зараз відбувається репетиційний процес. Я би нічого не обіцяла нашому слухачу. Вони знають, що ми робимо і як. Ми дорослішаємо, змінюється як тематика пісень, так і звук, музиканти, які працюють над альбомами. Мені самій дуже цікаво, як це сприйме аудиторія", — каже Кольцова.

Що відомо

Олександр Кольцова — вокалістка та авторка пісень. Лідерка гурту "Крихітка Цахес" (1999 — 2007) та "Крихітка" (з 2007 року).

Лауреатка премій "Червона Рута" та "Непопса".

У складі музичних гуртів випустила два альбоми "На першому місці" (2005) та "Рецепт" (2009).

У 2020 році гурт "Крихітка" повернувся до гастрольної діяльності та випустив перший за останні декілька років сингл "Бурштин".

Читайте також

Один в каное: "Ми не були готові, що так багато людей зрозуміють новий альбом, що він сподобається"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше