Стрибун у висоту Богдан Бондаренко виступить на першому турнірі з 2019 року

Стрибун у висоту Богдан Бондаренко виступить на першому турнірі з 2019 року

Стрибун у висоту Богдан Бондаренко виступить на першому турнірі з 2019 року AP Images

Це буде одна з останніх можливостей підкорити олімпійський норматив.

31-річний український стрибун у висоту Богдан Бондаренко виступатиме на чемпіонаті України з легкої атлетики. Про це його тренер повідомив у коментарі ФЛАУ.

Востаннє на змагання Бондаренко заявлявся у жовтні 2019 року - на чемпіонат світу в Досі. Однак тоді через травму не зміг виступити у кваліфікації. Відповідно, його останній активний результат - липень 2019 року, Європейські ігри.

Повернення Богдана відбудеться на чемпіонаті України в Луцьку. Програма стрибків у висоту серед чоловіків - кваліфікація у п'ятницю, 18 червня, а фінал в суботу, 19 червня.

"Богдан тренується, і чемпіонат України має стати для нього першим турніром, починаючи з 2019 року. Після такої перерви й за сьогоднішніх обставин складно прогнозувати результат. Колись він міг починати сезон навіть з 2.40 метрів, як було в 2014-му. У 2019 році на першому старті в Шанхаї стрибнув лише 2.19, та вже на наступному етапі "Діамантової ліги" вийшов у лідери світового сезону. Як буде цього разу, покаже час – забігати наперед і говорити бодай про якийсь результат зараз складно", - заявив його тренер Віктор Бондаренко.

Богдан Бондаренко повністю пропускав сезон 2020 року після того, як стало відомо, що Олімпіада перенесена. Він займався відновленням від травм.

За словами тренера, стрибун заявлявся на кілька стартів у 2021 році, однак не виступав ніде, оскільки відновитися після операції швидко не вдалося. І сам спортсмен казав, що планував стартувати у зимовому сезоні 2021 року, але ці плани теж не були реалізовані.

Чому це важливо?

У Богдана Бондаренко досі немає виконаного олімпійського нормативу в стрибках у висоту - 2.33 метра. Оскільки кваліфікаційний період закінчується у вівторок, 29 червня, чемпіонат України - одна з останніх можливостей для Бондаренко підкорити висоту.

Лише один український стрибун у висоту, Андрій Проценко, виконав олімпійський норматив та відібрався на Ігри.

Хто такий Богдан Бондаренко

  • 31-річний стрибун у висоту, рекордсмен України (2.42 м) та бронзовий призер Олімпіади-2016 в Ріо.
  • Чемпіон світу-2013 та чемпіон Європи-2014, 13-разоий переможець етапі Діамантової ліги.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу