Слемданк сезону в НБА - гравець "Кліпперс" Кавай забив зверху через дві руки суперника: відео

Баскетболіст клубу "Лос-Анджелес Кліпперс" Кавай Леонард у четвертому матчі плей-оф НБА Західної конференції проти "Юти Джаз" здійснив один з найбільших хайлайтів сезону - він провів постер-слемданк через оборонця суперників.

Сталося це наприкінці другої чверті матчу між "Кліпперс" та "Джаз": Кавай пішов у прохід під кільце суперника, там його зустрів Деррік Фаворс, він вистрибнув, але нічого не зміг зробити. Кавай "протаранив" суперника та правою рукою провів один з найбільш ефектних слемданків не тільки плей-оф, але й сезону.

Відео ефектного слемданку Кавая Леонарда

Загалом за матч Кавай набрав 31 очко та зібрав 7 перехоплень, однак гру завершив достроково через травму. Матч завершився перемогою "Кліпперс" з рахунком 118:104, рахунок у плей-оф серії - 2:2.

Та основний момент гри - слемданк Кавая!

Ось як на нього відреагували гравці "Юти", що перебували на майданчику.

А гравець іншого клубу, "Філадельфії 76-ерс", Джоел Ембід навіть перервав свою післяматчеву пресконференцію, коли побачив цей данк Кавая.

Інший ракурс на цей слемданк:

• У плей-оф НБА триває другий раунд змагань. Одна команда уже пройшла у Фінал конференції (Західної) - "Фінікс Санз". Їх суперник визначається у протистоянні "Лос-Анджелес Кліпперс" та "Юти Джаз" (рахунок 2:2). Також нічия (2:2) в обох серіях Східної конференції: "Мілуокі Бакс" - "Бруклін Нетс" та "Філадельфія 76-ерс" - "Атланта Хоукс".
  • Чинні чемпіони НБА, "Лос-Анджелес Лейкерс", уже вилетіли з плей-оф.
Олімпіада-2022Ліга чемпіонівЗимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболу