Волинські важкоатлети вибороли три нагороди на чемпіонаті України

Волинські важкоатлети вибороли три нагороди на чемпіонаті України Волинська ОДА

Двоє волинських спортсменів здобули одну "золоту" та дві "бронзові" медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Змагання відбулися у місті Хмельницькому, – повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Спортсмен Ярослав Вітер у ваговій категорії до 89 кілограмів здобув золоту медаль за поштовх, а в сумі двоборства підкорив 345 кілограмів (152 кілограми ривок + 193 кілограми – поштовх) та посів третє позицію п’єдесталу.

Волинські важкоатлети вибороли три нагороди на чемпіонаті УкраїниВолинська ОДА

Також третє місце здобула волинська важкоатлетка Анастасія Степанюк у ваговій категорії до 81 кілограмів. Спортсменка у сумі двоборства осилила 275 кілограмів.

Нагадаємо, у квітні 2021-го команда важкоатлетів Волинської області посіла друге та третє загальнокомандні місця на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат на Всеукраїнському відкритому турнірі.