Хокеїсти з Сумщини виграли чемпіонат України з хокею на траві

Хокеїсти з Сумщини виграли чемпіонат України з хокею на траві КДЮСШ "Барса"

Шосткинські хокеїсти виграли чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2007-2008-го років народження. Турнір відбувся у Черкасах.

Команда КДЮСШ "Барса" з Шостки посіла перше місце. Шосткинці виграли, у групі, у "Фенікса" з Бердичева (5:2), у команди "Слава" з Черкащини (8:1) та у першої команди черкаської КДЮСШ №1 (7:1).

Хокеїсти з Сумщини виграли чемпіонат України з хокею на травіКДЮСШ "Барса"

У матчах за перше-третє місця "Барса" обіграла збірну команду Вінницької області (3:2) та зіграла внічию з "Політехніком-Старт" з Житомирщини (1:1). Сумчани зі СДЮСШОР "Динамо" у групи програли вінницькій МДЮСШ №1 (0:1) та збірній Вінницької області (0:14).

У матчах за сьоме-дев’яте місця сумські хокеїсти обіграли першу команду КДЮСШ №1 з Черкас (3:2) та ДЮСШ Житомирської області (7:0) і у підсумку стали сьомими з 11-ти команд-учасниць.

• У Сумах відбувся турнір з тенісу серед спортсменів до 12 років.
  • Матчі третього туру чемпіонату Сумщини з футболу зіграли спортсмени області.
  • "Вікторія" та "Суми" розіграли путівку у півфінал аматорського чемпіонату України.
  • Сумчани здобули срібло на чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України.
  • У Сумах розпочався чемпіонат України зі спорту на пілоні та повітряної гімнастики.