У Сумах відбувся турнір з тенісу серед спортсменів до 12 років

У Сумах відбувся турнір з тенісу серед спортсменів до 12 років "Тенісна академія"

Турнір з тенісу серед спортсменів до 12-ти років "Літній кубок "Тенісної академії" відбувся у Сумах 12-13 червня. За трофей боролись 13 юнаків і 11 дівчат з Сум, Києва, Харкова, Лисичанська, Чернігова, Сєвєродонецька та Вишневого в одиночних та парних розрядах.

У підсумку золото в одиночному розряді серед дівчат виборола Єлизавета Довгопол з Сум. Срібло до Сєвєродонецька повезла Поліна Кравцова. Бронзу у Сумах залишила Варвара Касьянова.

Серед юнаків харків’яни Єлизар Світлак та Богдан Яцута вибороли відповідно золото та бронзу. Срібну нагороду здобув сумчанин Денис Тарасенко. У парному розряді харків’янка Анастасія Лабас та сумчанка Єлизавета Довгопол вибороли кубок академії. Поліна Кравцова та Віра Кузьмицька (Сєвєродонецьк/Лисичанськ) посіли друге місце, а сумчанки Варвара Касьянова та Аліса Сидоренко – третє.

Золото у парному розряді серед юнаків здобули Богдан Яцута та Єлизар Світлак з Харкова. Срібними призерами стали Михайло Вардаєв з Сум та Матвій Борисенко з Харкова. Сумчани Денис Тарасенко та Кирило Петренко посіли третє місце.

• Матчі третього туру чемпіонату Сумщини з футболу зіграли спортсмени області.
  • "Вікторія" та "Суми" розіграли путівку у півфінал аматорського чемпіонату України.
  • Сумчани здобули срібло на чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України.
  • У Сумах розпочався чемпіонат України зі спорту на пілоні та повітряної гімнастики.
  • МСК “Сумчанка” посів перше місце на чемпіонаті України з хокею на траві.