Футболіст Данії Еріксен знепритомнів під час матчу Євро-2020. Його госпіталізували, стан стабільний

Оновлено
. AP Images

Матч Данія - Фінляндія дограють після зупинки.

Футболіст збірної Данії Крістіан Еріксен втратив свідомість під час матчу Данія - Фінляндія на Євро-2020. Сталося це наприкінці першого тайму, 29-річний Еріксен упав біля бокової лінії поля в неігровому епізоді.

Він отримав моментальну медичну допомогу від лікарів збірної, а тоді і від бригади медичної допомоги. Йому робили масаж серця.

Дивіться також: Падіння Еріксена. Як гравці та глядачі на стадіоні в Копенгагені реагували на ситуацію: фото

Матч Данія - Фінляндія одразу зупинили, на 42-й хвилині, гравці данської збірної оточили Еріксена та закрили його від камер.

Захисник Данії Сімон К'єр та воротар Каспер Шмейхель підтримували дружину Еріксена поки йому надавали допомогу на полі.

Під овації трибун Крістіана Еріксена вивезли з поля, його доставили до лікарні. За інформацією офіційного сайту УЄФА, стан гравця стабілізований. Він залишиться у лікарні для подальшого обстеження.

Що саме сталося з гравцем - поки невідомо.

Подальша доля матчу Данія - Фінляндія буде визначена о 20:45 - саме тоді запланований збір представників команд та офіційних осіб матчу.

ОНОВЛЕНО: Матч Данія - Фінляндія відновлено о 21:30 за київським часом. Футболісти збірної Данії погодилися дограти поєдинок після інформації про те, що стан Еріксена вдалося стабілізувати. Про це повідомляє офіційний Twitter данської федерації футболу.

Матч завершився перемогою Фінляндії з рахунком 1:0. Команда забила після єдиного удару в матчі.

Хто такий Крістіан Еріксен

• 29-річний футболіст збірної Данії та міланського "Інтера". У складі збірної Данії провів 108 матчів, в яких забив 36 голів.
  • У клубній кар'єрі виступав за "Аякс" (Нідерланди), "Тоттенгем" (Англія) та "Інтер" (Італія).