ФК «Чернігів» програв останній матч в сезоні Другої ліги

ФК «Чернігів» програв останній матч в сезоні Другої ліги Фото з фейсбук-сторінки ФК "Чернігів"

Поразкою з рахунком 2:1 завершився матч «Карпати Галич» проти футбольного клубу «Чернігів». Гра останнього туру чемпіонату України серед команд Другої ліги відбулася на виїзді.

Вже на 11 хвилині матчу, після фолу захисника чернігівців Анатолія Романченка у штрафній, арбітр вказав на 11-метровий. Пенальті реалізував півзахисник команди з Івано-Франківщини Роман Лебедь. До закінчення першого тайму рахунок лишився незмінним — 1:0.

На 73 хвилині чернігівці зрівняли рахунок. На добиванні головою м’яч у ворота «Карпати Галич» відправив нападник Анатолій Кохановський. За шість хвилин півзахисник господарів Назар Вербний зі штрафної пробив у нижній правий кут воріт чернігівців. В результаті матч закінчився перемогою господарів.

У дебютному сезоні чемпіонату України серед команд Другої ліги чернігівці посіли десяте місце серед 13 команд. ФК "Чернігів" здобув 21 очко: п'ять перемог, шість нічиїх, 13 поразок.

Нагадаємо, Друга ліга — футбольна ліга в Україні, третя за рангом після Прем'єр-ліги та першої. Змагання проводяться під патронатом Професіональної футбольної ліги України.