10-та школа Рівного виборола футбольний Кубок майбутніх чемпіонів. Як це було

10-та школа Рівного виборола футбольний Кубок майбутніх чемпіонів. Як це було Суспільне Рівне

Юні футболісти 10-ї школи Рівного стали володарями "Кубка майбутніх чемпіонів". Команда цього навчального закладу перемогла вперше за 12 років існування турніру. У фіналі гравці зійшлись у протистоянні з футболістами гімназії "Гармонія". Цього року за кубок боролись 32 команди з усіх шкіл міста.

У фіналі на перших хвилинах матчу рахунок відкрили футболісти 10-ї школи. На початку другого тайму вони закріпили свою перевагу, забивши ще один м'яч. Однак уже ближче до закінчення гри забили вже гравці "Гармонії". Підсумок поєдинку 2:1.

За словами головного секретаря турніру Миколи Радька, 10-та школа у фіналі стала для багатьох несподіванкою. Капітан команди-переможця Артур Мартинюк став кращим гравцем турніру.

"Ми звикли у нас вигравали школи 26-та, 19-та де є футбольні класи. А цьогоріч, бачите", - каже секретар.

Привітали з перемогою нових володарів "Кубка майбутніх чемпіонів" гравці футбольного клубу "Верес".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки