"Металіст" передали у комунальну власність Харкова

"Металіст" передали у комунальну власність Харкова

"Металіст" передали у комунальну власність Харкова Суспільне Харків

Депутати Харківської облради підтримали передачу стадіону "Металіст" та закріпленого за ним майном зі спільної власності територіальних громад області у комунальну власність міста Харкова.

Відповідне рішення 10 червня ухвалила на сесії облради, повідомляє кореспондент Суспільного. Рішення, яке приймалося пакетом з іншими питаннями, підтримали 78 депутатів, семеро утримались, 19 не голосували, 14 значились як відсутні, проти були двоє депутатів.

У проєкті рішення йдеться, що обласна рада передає:

  • нерухоме майно, що обліковується на балансі та закріплене на праві господарського відання за КП "Обласний спортивний комплекс "Металіст".
  • рухоме майно, що обліковується на балансі та закріплене на праві господарського відання за КП "Обласний спортивний комплекс "Металіст".
  • КП "Обласний спортивний комплекс "Металіст".
"Металіст" передали у комунальну власність Харковаoblrada.kharkov.ua

У пояснювальній записці до проєкту рішення повідомили, що "Металіст" передається "з метою збереження футбольного клубу "Металіст", задоволення потреб громадян з фізкультурно-оздоровчих, спортивних та спортивно-масових заходів, сприяння розвитку і підвищення рівня фізичної культури та видів спорту офіційно визнаних в Україні серед мешканців міста Харкова і Харківської області".

Згідно з рішенням, у власності Харкова майно має використовуватися за цільовим призначенням та не може бути відчужено у приватну власність.

Що відомо

  • У березні 2021 року у Харківській облраді ініціювали аудит власності ФК "Металіст" і його передачу Харкову.
  • 21 квітня депутати Харківської міськради підтримали звернення до обласної державної адміністрації, в якому просили передати майно "Металісту" у комунальну власність Харкова безоплатно.
  • 29 травня у Харкові організували фаєр-шоу та ходу на честь відродження "Металісту".
Читайте також: До УПЛ вже вийшов інший харківський клуб — "Металіст-1925"
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу