Карантин у Рівному: чим займаються педагоги, поки школи порожні

Карантин у Рівному: чим займаються педагоги, поки школи порожні

Карантин у Рівному: чим займаються педагоги, поки школи порожні

У Рівному продовжили карантин у школах ще на 6 днів. Таке рішення сьогодні, 11 лютого, прийняла спеціальна комісія при Рівненській міські раді, зважаючи на кількість хворих на грип та ГРІ дітей шкільного віку. У Рівному упродовж тижня кількість хворих серед дітей зросла на третину, тож епідпоріг перевищено.

Нагадаємо, карантин у школах і позашкільних закладах обласного центру оголосили минулої середи, 5 лютого.

Загальноосвітня школа №10 у Рівному, під час карантину робочий день для педагогів тут розпочинається о 9 ранку. Попри те, що уроків немає з 5 лютого, коли оголосили про карантин в освітніх закладах Рівного, вчителеві є чим зайнятися, – стверджує Оксана Мосійчук.

Вчителька англійської мови ЗОШ №10 Оксана Мосійчук:

– Як на мене, це дуже класна річ на даний момент карантин для мене, оскільки маю можливість впорядкувати всі свої роздаткові матеріали. Маю додатковий час підготуватися, оскільки я як вчитель атестуюся до відкритих занять. Також маю змогу до самоосвіти.

Крім заповнення документації та наведення ладу в кабінетах, в школі також проводять дрібні ремонти, заміну сантехніки і дверей. У 10 школі навчається 561 дитина, за інформацією директора закладу, станом на останній передкарантинний день хворіла третина школярів.

Директор ЗОШ №10 Валентин Левчик:

– В кожного з працівників є свій фронт роботи – це і робота з конспектами і календарне планування. Тому що необхідно буде внести зміни. Можливо, поповнення і методичних кабінетів і спортивної зали. Згідно того, як нам надає рекомендацію управління освіти, ми вносимо тоді зміни. Тобто корекцію вносить кожен педагог згідно свого навантаження. І відповідно це може бути чи ущільнення чи відпрацювання у суботу.

Чи продовжувати вимушені канікули для школярів, вирішували сьогодні на комісії при Рівненській міській раді.

Завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

– Захворюваність є високою. Захворюваність на 10% є вищою порогового рівня. Якщо порівняти із попереднім тижнем кількість хворих дітей збільшилася на 35%, а кількість хворих серед школярів на 34%. Впродовж тижня було госпіталізовано 118 хворих, з них 71 дитина. Взагалі кількість госпіталізованих збільшилася на 20%.

Начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів:

– Середній рівень вакцинації від грипу по Україні теж 0,5-0,6%. І користуючись нагодою знову ж таки наголошую: єдиний надійний спосіб захиститися від грипу і його ускладнень – це є вакцинація. Вакцина в аптеках міста є.

Одностайно члени комісії голосують за продовження обмежувальних заходів у закладах освіти до понеділка, 17 лютого, включно. У цей день комісія збереться повторно, аби з'ясувати ситуацію із рівнем захворюваності у місті. Дошкільних навчальних закладів карантин не стосується.

Авторка: Анастасія Бачук

На початок