Ціна Bitcoin впала після того, як Маск запостив у Twitter мем про розбите серце

Ціна Bitcoin впала після того, як Маск запостив у Twitter мем про розбите серце

Ціна Bitcoin впала після того, як Маск запостив у Twitter мем про розбите серце
. Ілон Маск. Фото: AP

Ціна криптовалюти Bitcoin різко знизилася після публікації Ілоном Маском мема з хештегом #Вitcoin те емодзі розбитого серця у Twitter.

Про це повідомляє CBNC.

Мільярдер та власник космічної компанії SpaceX Ілон Маска опублікував у Twitter мем про пару, яка розсталася, на що хлопець відповів цитатою пісні гурту Linkin Park. До публікації мема Маск додав хештег #Вitcoin та емодзі розбитого серця.

Після публікації Маска ціна на біткойн упала майже на 6% до рівня 36432 доларів. Крім того, ціна другої за популярності криптовалюти – Ether, знизилася на 7% до 2600 доларів, а Dogecoin – улюбленої криптовалюти Маска – майже на 8%, приблизно до 36 центів.

Що відомо

  • У березні генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск повідомив про початок продажів його продукції за криптовалюту. Він також повідомив, що біткоїни, які його компанія отримає за автомобілі, які не будуть конвертовані в офіційну валюту і збережені в біткоїнах.
  • Наприкінці 2020 року курс біткоїна почав стрімко зростати, 8 січня 2021 року сягнувши позначки у більш ніж 40 тисяч доларів за одиницю.
  • 13 травня Ілон Маск зупинив продаж Tesla за біткоїн, після чого курс криптовалюти впав на 17 відсотків
  • У США програміст забув пароль від диска з біткоїнами на 240 мільйонів доларів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок