В Англії очільником футбольної асоціації стала жінка. Уперше за 157 років

В Англії очільником футбольної асоціації стала жінка. Уперше за 157 років

В Англії очільником футбольної асоціації стала жінка. Уперше за 157 років FA

В Англії обрали нову голову Футбольної асоціації. Нею стала виконавча директорка компанії Visa Деббі Г'юїтт. Про це повідомляє прес-служба організації.

Призначення Г'юїтт на цю посаду є історичним. Уперше за 157 років існування Футбольної асоціації її очолить жінка.

На посаді очільниці Футбольної асоціації Г'юїтт змінить Грегга Кларка, який покинув посаду у листопаді 2020-го через скандал, пов'язаний із некоректним висловлюванням. Під час засідання комітету він використовав репліку про "кольорових футболістів", після чого потрапив під критику.

У посаду нова очільниця Футбольної асоціації вступить у січні 2022 року. До цього часу обов'язки тимчасового голови організації виконуватиме Пітер МакКормік.

"Як показали події останніх місяців, це важливий момент для англійського футболу, з чіткою ціллю для усіх зацікавлених сторін забезпечити довгострокове благополуччя гри на всіх рівнях. Я була зацікавлена футболом з самого дитинства і хочу зіграти свою роль у формуванні майбутнього того, що так багато означає для багатьох", - зазначила Г'юїтт.

До отримання посади голови Футбольної асоціації Г'юїтт не працювала у спорті. У 2011 році вона отримала ступінь магістра у бізнес-економіці, і працювала на посаді директорки у компаніях Visa Europe, The Restaurant Group plc, BGL Group та White Stuff.

За що відповідає Футбольна асоціація

  • Головний футбольний орган у Англії.
  • Усі професійні футбольні клуби Англії є членами Футбольної асоціації, також організація відповідає за проведення матчів на національному рівні.
  • Є однією із європейських асоціації, що входять в УЄФА.
  • Футбольна асоціація також відповідає за проведення Суперкубку Англії, а також Кубку Англії - найстарішого кубкового турніру в країні.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика