Харківська атлетка завоювала дві срібні медалі на паралімпійському чемпіонаті Європи Харківська облдержадміністрація

Лейля Аджаметова здобула дві срібні медалі на паралімпійському чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Змагання тривали 1-5 червня у польському місті Бидгощ, повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

"Лейля фінішувала другою на в бігу на дистанціях 100 м та 400 м серед спортсменок з порушенням зору. На обох дистанціях харків’янка поступилася лише легкоатлетці з Іспанії", — повідомили в ХОДА.

Усього на чемпіонаті Європи паралімпійська національна збірна завоювала 17 золотих, 13 срібних та 9 бронзових медалей, а також посіла друге місце в загальнокомандному заліку.