Харків'янин став чемпіоном Європи з самбо

Харків'янин став чемпіоном Європи з самбо facebook.com/sambonfsu

Харківський спортсмен Максим Бабіч завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з самбо.

Змагання різних вікових категорій почалися 26 травня 2021 року на Кіпрі, повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Максим Бабіч здобув перемогу у ваговій категорії до 53 кг, у фіналі він обійшов суперника з Грузії.

Спортсмени з Харківської області завоювали ще три медалі. "Срібні" — Ангеліна Калениченко (вагова категорія до 65 кг серед дівчат) та Назар Вісков (вагова категорія до 53 кг).

Бронзовим призером чемпіонату у ваговій категорії до 71 кг став Кирило Солоха.

Збірна України посіла другі командні місця як серед юнаків, так і серед дівчат, завоювавши чотири золоті, шість срібних та п'ять бронзових нагород.

28 та 29 травня виступатимуть дорослі самбісти. В складі української збірної вийдуть троє харківських спортсменів: Анастасія Шевченко, Дмитро Євдошенко та Роман Труш.