Про секс-скандал з Гарві Вайнштайном знімуть фільм

Про секс-скандал з Гарві Вайнштайном знімуть фільм

Про секс-скандал з Гарві Вайнштайном знімуть фільм
Rolling Stone

У США анонсували зйомки фільму, присвяченого секс-скандалу за участю відомого голівудського продюсера Гарві Вайнштайна. Як повідомляє Deadline, в основу стрічки ляже книга "She Said: Breaking the Sexual Harassment Story That Helped Ignite a Movement" (Вона сказала: викриття історії сексуального домагання, яка допомогла розпалити рух) від репортерів The New York Times Меган Тухі та Джоді Кантор.

Наразі студія Universal Pictures веде перемовини з актрисами Кері Малліган та Зої Казан, які можуть виконати ролі двох журналісток.

Автором сценарію виступить лауреатка премії "Оскар" Ребекка Ленкієвіч ("Іда", "Непокора"), а режисером картини стане Марія Шрадер. Знімальний процес має початися вже цього літа.

У 2017 році Тухі та Кантор написали репортаж, в якому розповіли про багатьох молодих актрис і підлеглих продюсера, які постраждали за останні 30 років, а також розкрили подробиці систематичних грошових виплат жертвам сексуальних домагань продюсера.

Про секс-скандал з Гарві Вайнштайном знімуть фільм
Кері Малліган та Зої Казан.

Пізніше свої історії відносин з Вайнштайном розповіли понад 80 жінок, зокрема Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу і Сальма Гайек. Ця стаття лягла в основу рухів жертв сексуальних домагань #MeToo і #TimesUp.

Що відомо

  • 11 березня одного з найвідоміших кінопродюсерів Голлівуду Гарві Вайнштайна засуджено на 23 роки ув'язнення за сексуальне насильство.
  • Восени 2017 New York Times опублікувала матеріал про домагання з боку Харві Вайнштейна. Зокрема, у домаганнях його звинуватили такі відомі акторки як Анджеліна Джолі та Ґвінет Пелтроу.
  • З цього почалася хвиля звинувачень на адресу інших акторів, як, наприклад, Кевін Спейсі та Дастін Хофман. Однак пізніше Спейсі виправдали.
  • З цих обвинувачень почався рух #MeToo, направлений проти сексуального насильства.

Читайте також

Що таке cancel culture та як люди знову опинилися по різні боки барикад

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ