У Сумах абітурієнти складали ЗНО з фізики

У Сумах абітурієнти складали ЗНО з фізики

У Сумах абітурієнти складали ЗНО з фізики Суспільне Суми

На Сумщині, як і по всій Україні 7 червня абітурієнти складали ЗНО з фізики. В області чотири пункти тестування: два у Сумах (у СумДУ та СНАУ) та два у Шостці. Всього для складання тестів є 180 хвилин.

1/5 із 255-ти зареєстрованих учасників ЗНО, що мали прийти на пункт тестування у сумський держуніверситет – не з’явились. ЗНО з фізики – одне з останніх в цьому році.

Учасники Володимир Пенько та Сергій Овчаренко прийшли на пункт тестування одні з перших. Кажуть, що у власних знаннях впевнені.

У Сумах абітурієнти складають ЗНО з фізикиСуспільне Суми

"Планую вступати в Київський транспортний національний університет, готувався протягом 11 років, готувався добре. Впевнений, що складу досить непогано", - говорить Сергій.

"Хвилювався лише на першому ЗНО, далі я зрозумів, що це таке і вже не так страшно стало", - каже Володимир.

У Сумах абітурієнти складають ЗНО з фізикиСуспільне Суми

За словами заступника відповідального за пункт тестування у СумДУ, Івана Козія, у цьому пункті зареєструвалися 255 учасників. Переважно – з районів. 55 абітурієнтів на тестування не прийшли.

У Сумах абітурієнти складають ЗНО з фізикиСуспільне Суми

Ліза Литюга та Євгенія Бондаренко закінчили сумську школу №17. Дівчата планують продовжити навчання у сумському виші.

"Буду вступати на якусь інженерну спеціальність. Страшно, звичайно, але ми ж вивчали її цілий рік або два", - розповіла Ліза.

"Я б хотіла на програмування, але там вже як вийде. Складала з англійської мови, з математики та з української мови. Дуже рада, що це все закінчується", - сказала Євгенія.

У Сумах абітурієнти складають ЗНО з фізикиСуспільне Суми

Писали тест три години – у 17-ти аудиторіях.

"ЗНО не таке складне з фізики, у порівнянні з історією чи географією. Адже на цьому ЗНО необхідно менше четвертини правильних відповідей набрати. Наприклад, з історії України – третину потрібно набрати правильних. Сподіваюсь, явка буде велика, бо діти в основному з районів заявлені", - розповів помічник відповідального за пункт тестування Іван Козій.

Пускати в аудиторії почали о 9-45. Перед входом вимірювали температуру. Учасники ЗНО мали виконати 38 тестових завдань. Перші учасники почали залишати аудиторії о 12-й. О 13-30 вийшла приблизно половина учасників.

За словами кураторки Сумської області Харківського центру оцінювання якості освіти Валерії Ханікової, всього на цьогорічне ЗНО з фізики у Сумській області зареєструвалися 796 учасників, з них не з’явилися 217. Порушень під час тестування не зафіксували, медична допомога учасникам та викладачам не знадобилась.

Попереду у випускників ще ЗНО з біології та останнє – з географії.

Що відомо

  • Першим тестом цьогоріч була – хімія. ЗНО з цього предмету складали 21 травня. На іспит у Сумській області зареєструватись в області 284 абітурієнти, за даними Харківського центру оцінювання якості освіти.
  • 24 травня Сумах абітурієнти складали ЗНО з іноземних мов: іспанської, французької та німецької, а 25 травня складали тест з англійської мови.
  • На ЗНО з історії України на Сумщині зареєструвалися понад 8 тисяч абітурієнтів.
  • На ЗНО з математики на Сумщині, яке відбувалося 30 червня, зареєструвались 9471 учасник, з них на профільний рівень з’явились 85% від зареєстрованих. Складати рівень стандарту виявили бажання 6% зареєстрованих учасників.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди