Україна не змогла вийти у Фінал Чотирьох Золотої Євроліги з жіночого волейболу

Україна не змогла вийти у Фінал Чотирьох Золотої Євроліги з жіночого волейболу

Україна не змогла вийти у Фінал Чотирьох Золотої Євроліги з жіночого волейболу CEV

Українки програли вирішальний поєдинок збірній Словаччини.

Жіноча збірна України з волейболу перебувала на потрібному другому місці у групі Золотої Євроліги перед останнім туром: синьо-жовта команда здобула вольову перемогу над Словаччиною, а тоді - двічі програла Болгарії. Оскільки з групи України в Фінал Чотирьох турніру проходили дві команди, українки мали втримати друге місце.

Для виходу в Фінал Чотирьох Україні потрібно було обігрувати Словаччину в останньому турі, або програвати з результатом 2:3.

Жовто-синім вдалося розпочати матч проти словачок з перемоги у першому сеті. Програючи в рахунку 20:23, українки виграли п'ять розіграшів поспіль та вийшли уперед.

Ключовий момент матчу відбувся у другому сеті. Українки тривалий час вели в рахунку, але втратили перевагу. Визначити переможця вдалося лише на тайбрейку, і там сильнішими стали словачки - 30:28.

Після поразки у другому сеті українки не змогли відігратися у третьому. Словачки одразу захопили ініціативу та виграли з різницею у 11 очок.

Схожим чином складалася ситуація і в четвертому сеті. Українки намагалися вирвати необхідний результат та перевести гру у вирішальну п'яту партію. Проте Словаччина, захопивши перевагу із самого початку, не відпустила її та здобула перемогу.

  • Золота Євроліга. Жінки, група В

Словаччина - Україна 3:1 (23:25, 30:28, 25:14, 25:13)

Турнірна таблиця

  1. Болгарія - 4 перемоги (12 очок), 12:0
  2. Словаччина - 1 перемога (4 очки), 5:10
  3. Україна - 1 перемога (2 очки), 4:11

Що далі

  • 18 серпня - 4 вересня 2021 року - чемпіонат Європи з жіночого волейболу
  • На жіночому Євро з волейболу Україна зіграє в одній групі з Фінляндією, Нідерландами, Румунією, Швецією та Туреччиною.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу