"Будемо сподіватися, прийде достойна людина". У Хмельницькому оберуть директора міської лікарні

"Будемо сподіватися, прийде достойна людина". У Хмельницькому оберуть директора міської лікарні

"Будемо сподіватися, прийде достойна людина". У Хмельницькому оберуть директора міської лікарні

Шість кандидатів подало свої документи на посаду директора комунального підприємства "Хмельницька міська лікарня". Про це Суспільному розповідає начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач. За його словами, 10 лютого останній день прийому документів від кандидатів, а 11 лютого відбудеться засідання конкурсної комісії, на якому розглянуть подані кандидатами документи та визначать, чи усі вони відповідають вимогам.

У Хмельницькому до кандидатів на посаду директора міської лікарні не висувають якихось своїх, особливих вимог – керуються всеукраїнськими, каже Борис Ткач. Додає: єдиною відміною зараз є те, що керівником лікувального закладу може бути не медик.

"Директор комунального підприємства має бути не стільки медиком, не стільки головним лікарем, як менеджером. Тобто він має вміло керувати, вміло розвивати заклад, відповідно вміло заробляти кошти. Мова йде останнім часом про заробляння коштів, це не тільки від пацієнтів, бо від пацієнтів платні послуги можуть бути, але скільки від Національної служби охорони здоров’я України. Національна служба по пакету державних гарантій буде оплачувати велику частину коштів".

Хочемо бачити керівником лікарні людину, яка зможе захистити колектив, буде впроваджувати нові технології та заробляти гроші, адже 40% коштів лікарні доведеться заробляти самотужки, каже голова профспілкового комітету Хмельницької міської лікарні Микола Василенко.

"Будемо сподіватися, що прийде достойна людина, яка буде керувати колективом і не буде рубати з плеча, щоб не розігнати той колектив, який є. Хотілося б, щоб колектив зберігся у повному складі, тому що ніби виконуємо усі покладені на нас обов’язки достойно. Надіємося, що прийде до нас людина, яка буде фахівець у медицині, тим паче, що це одна із найпотужніших лікарень, обласна і хмельницька міська - це дві потужні лікарні, якими має керувати спеціаліст хоча б у сфері охорони здоров’я".

Представники громадських організацій будуть аналізувати декларації кандидатів, каже голова наглядової ради громадської організації "Жіночий антикорупційний рух" Олена Покотило.

"Ми сподіваємося і переконані, що конкурс буде цікавий. Наскільки нам відомо, багато хто, планує подаватися. Я розумію, що ніхто не хоче, щоб громадськість уже читала їхні декларації і там шукала про них інформацію. Але без цього все одно не буде. Нам цікаво, хто у нас буде керівником нашого комунального закладу. Тому що проходить реформа медична, якраз стартує реформа на "вторинці", і нам цікаво знати, хто буде директором лікарні. Хотілося б, щоб це дійсно був достойний кандидат, який буде працювати на користь міста, громади".

Нагадаємо, прийом документів на посаду директора Хмельницької міської лікарні розпочався 27 січня та тривав до 10 лютого. Раніше посаду головного лікаря Хмельницької міської лікарні обіймав Володимир Розгонюк, який помер у листопаді минулого року. Наприкінці 2019 року лікарню було реформовано та перетворено на комунальне некомерційне підприємство, виконуючим обов’язки директора якого було призначено начмеда лікарні Михайла Соболя.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди