Еліна Світоліна вилетіла з Ролан Гаррос у двох сетах від несіяної чешки Крейчикової

Еліна Світоліна вилетіла з Ролан Гаррос у двох сетах від несіяної чешки Крейчикової

Еліна Світоліна вилетіла з Ролан Гаррос у двох сетах від несіяної чешки Крейчикової AP Images

Лише п'ять геймів у матчі виграла українка.

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла подолати третій раунд турніру Великого Шолому в Парижі та вилетіла від 25-річної чешки Барбори Крейчикової у двох сетах.

Відповідно, Світоліна доповнила список тенісисток з топ-10 світового рейтингу, які вибули у перший тиждень Ролан Гаррос.

Читайте також: Перша ракетка світу Ешлі Барті знялася з матчу на Ролан Гаррос. У чому причина

Матч в Парижі був першим очним між Еліною Світоліною та Барборою Крейчиковою. До Ролан Гаррос чешка підходила після виграшу турніру в Страсбурі, та й загалом ґрунт є найбільш успішним покриттям для 25-річної Барбори: саме у Парижі вона у 2020 році дійшла до четвертого раунду (найкращий результат у кар'єі на турнірах Великого Шолому).

Еліна Світоліна в перших двох раундах не програла жодного сету, але проти Крейчикової взяла лише п'ять геймів. У першому сеті українка одразу втратила свою подачу, але зробила зворотній брейк та повела - 3:2.

Однак після цього Крейчикова виграла 10 геймів з наступних дванадцяти. Ключовий момент першого сету (ймовірно, і усього матчу) - восьмий гейм, на подачі чешки. Лише цей гейм тривав більше 18 хвилин, у Еліни було чотири брейк-поїнти (за рахунку 3:4), але вона їх не реалізувала. Барбора змогла дотиснути українку у тому геймі, а тоді забрала сет - 6:4.

У другій партії Крейчикова почала менше помилятися, діяла уже впевненіше, а у Світоліної небагато чого виходило. Українка взяла лише одну свою подачу з чотирьох у другій партії та програла її з рахунком 2:6.

  • Ролан Гаррос. Третій раунд

Еліна Світоліна (Україна, 5) - Барбора Крейчикова (Чехія) 0:2 (3:6, 1:6)

Ключовий момент

  • 38 віннерів у Крейчикової проти 20 віннерів у Світоліної. Майже вдвічі активніше грала чешка.

Що далі

  • Еліна Світоліна була однією з двої українок, які ще залишилися на Ролан Гаррос. Крім неї, на турнірі в Парижі у третьому колі зіграє Марта Костюк.
  • За підсумками Ролан Гаррос Еліна Світоліна або залишиться на шостому місці у світовому рейтингу, або опуститься на сьоме (якщо переможце на турнірі Серена Вільямс).
Читайте також: У Франції заарештували російську тенісистку, яка вилетіла з Ролан Гаррос. У чому її підозрюють
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу