МВС не виключає провокацій з боку РФ після запуску Північного потоку-2 — Аваков

МВС не виключає провокацій з боку РФ після запуску Північного потоку-2 — Аваков

МВС не виключає провокацій з боку РФ після запуску Північного потоку-2 — Аваков
facebook.com/mvs.gov.ua

У Міністерстві внутрішніх справ мають розвідувальну інформацію щодо загроз критичній інфраструктурі України з боку Російської Федерації.

Про це 5 червня під час тактико-спеціальних навчань підрозділів, що координуються МВС, поблизу Вовчанська на Харківщині сказав глава відомства Арсен Аваков.

"Ми говоримо про реальні загрози. Путін учора заявив про те, що перша нитка Північного потоку-2 добудована. Газ все ще транспортується нашим газопроводом і повинен транспортуватися ще деякий час, а потім, напевно, Путін захоче пустити газ в обхід України. Тому ми очікуємо, що ніхто не чекатиме, що будуть провокації, спроби терактів на нашій ділянці газопроводу. Коли скажуть: "Дивіться, бачите, тому пускаємо через Північний потік-2", — сказав Аваков.

"І таких ситуацій, інформацій розвідорганів у нас достатньо, тому ми, з огляду на це, дивимося на різні сценарії, посилюємо реагування, в тому числі по об’єктах критичної інфраструктури, газової інфраструктури, греблям, дамбам і так далі", — додав міністр внутрішніх справ.

На навчаннях неподалік кордону з РФ на Харківщині відпрацьовували дії підрозділів ДСНС, Нацгвардії, Нацполіції, прикордонників.

"Це не говорить про те, що я хочу когось налякати, про те, що завтра війна, це говорить про те, що український народ тому платить податки для своєї армії та системи МВС, щоб вона була готовою, у випадку чого, втрутитися та забезпечити порядок", — пояснює необхідність проведення таких тренувань Аваков.

4 червня навчання відбулися на Сумщині. Наступні, за словами Авакова, плануються в Маріуполі та на заході України.

Читайте також

"Газпром" напоготові. Путін заявив про завершення прокладання першої гілки "Північного потоку-2"

Транзит газу на 5 років: що передбачає угода між "Нафтогаз" і "Газпром"

На початок