Україна мінімально здолала Північну Ірландію у товариському матчі перед Євро-2020 AP

Перша перемога у 2021 році.

Збірна України з футболу в рамках підготовки до чемпіонату Європи-2020 провела другий з троьох контрольних матчів. У першій такій грі українці в Харкові зіграли внічию проти Бахрейна (1:1), у другому - в Дніпрі приймали збірну Північної Ірландії.

Для команд це була перша зустріч з 2016 року, коли на груповому етапі попереднього Євро Україна програла з рахунком 0:2. Ця зустріч могла відбутися з дзеркальним рахунком, але українці не реалізували безліч нагод, забивши лише один гол.

Команда Андрія Шевченка змогла відкрити рахунок на 10-й хвилині матчу: Олександр Караваєв подав з флангу на дальню штангу, де абсолютно наодинці залишився Олександр Зубков, який головою пробив у протихід воротарю - 1:0. Це перший гол Зубкова за збірну України.

У першому таймі українці могли забивати ще кілька голів, як і в другому, але ні Андрій Ярмоленко, ні Роман Яремчук, ні Артем Бєсєдін (забив, але з офсайду) відзначитися не змогли.

У Північної Ірландії - один удар у ствір, він був нанесений після подачі зі штрафного, але Георгій Бущан у стрибку відбив м'яча.

Відповідно, перемога України з рахунком 1:0 - це перший виграш команди Андрія Шевченка у 2021 році (попередні чотири гри закінчилися 1:1). І це також перша перемога України над Північної Ірландією з 1997 року.