Україна всуху обіграла Словаччину в Золотій Євролізі з чоловічого волейболу

Україна всуху обіграла Словаччину в Золотій Євролізі з чоловічого волейболу CEV

Українці збільшили відрив від суперників.

Чоловіча збірна України у другому поєдинку групи Золотої Євроліги з волейболу мала зустрітитися зі Словаччиною. Перемога дозволила б українцям відірватися від суперників по групі за підсумками першого туру групового етапу.

Перед очною зустріччю українці та словаки здобули по одній перемозі над Румунією. Однак лідерами йшли саме жовто-сині - вони перемогли румунів за підсумками чотирьох сетів, словакам знадобилося п'ять.

На відміну від матчу проти румунів, Україна намагалася заволодіти ініціативою ще у першому сеті. Словаки упевненіше розпочали партію, заробивши перевагу в три м'ячі. Проте українці, скориставшись тайм-аутом, відігралися, після чого вийшли уперед та виграли першу партію.

Другий сет закінчився для України розгромною перемогою. Після нічийного початку партії (5:5) українці виграли 20 із 23 можливих розіграшів! У підсумку сет закінчився із перевагою України у 17 очок.

У третій партії українці продовжили розпочате у другій. Українські волейболісти заволоділи ініціативою зі старту, однак румуни змогли уникнути розгрому, який був у другому сеті. Хоча перевести матч до четвертого сету не змогли - поразка за підсумками трьох партій.

Найкращим гравцем матчу став капітан збірної України Олег Плотницький. На його рахунку 19 очок.

Золота Євроліга. Чоловіки, група В

Словаччина - Україна 0:3 (21:25, 8:25, 21:25)

Турнірна таблиця

1. Україна - 2 перемоги (6 очок), 6:1
  2. Словаччина - 1 перемога (2 очок), 3:5
  3. Румунія - 0 перемог (1 очко), 3:6

Україні для виходу із групи необхідно перемогти Румунію у наступному матчі із результатом 3:0 або 3:1. У такому разі Словаччина не наздожене українців за очками.

Матчі другого туру Золотої Євроліги в групі В розпочнуться у п'ятницю, 4 червня. Румунія зіграє проти України.