В Україні запрацював офіс Конгресу місцевих та регіональних влад

В Україні запрацював офіс Конгресу місцевих та регіональних влад

В Україні запрацював офіс Конгресу місцевих та регіональних влад Фото: Суспільне Поділля

Відсьогодні, 3 червня, на базі Офісу президента працює постійний офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Куди можуть звертатися очільники громад для розв'язання питань, які потребують втручання центральної влади.

Про це під час першого засідання Палати регіональних рад Конгресу у Хмельницькому сказав заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

“Офіс Конгресу куди може звертатись будь-який очільник, будь-якої громади. Тому що багато питань з якими ви стикаєтесь це питання, які вирішуються між місцевим самоврядуванням та державною владою”, - сказав звертаючись до очільників громад Кирило Тимошенко.

За його словами всім очільниками надані контактні дані офісу куди можна звертатись як у телефонному режимі, так і безпосередньо для того аби поставити необхідні питання чи передати документи.

Кирило Тимошенко пообіцяв особисто контролювати вирішення усіх питань, які надходитимуть.

Що відомо

  • 3 червня розпочав роботу новостворений Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України із засідання Палати місцевих влад, яке проходить у Хмельницькому. Участь у засіданні беруть президент, міністри та представники місцевої влади зі всієї України.
  • 25 лютого Зеленський оголосив про створення Конгресу місцевих та регіональних влад в Україні.
  • Глава держави на початку березня затвердив положення Конгресу. Згідно з документом, Конгрес є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.
  • Конгрес складається з Голови, Президії, Палати регіонів і Палати місцевих влад. Головою Конгресу є Президент України, який здійснює загальне керівництво його діяльністю, визначає порядок роботи та головує на засіданнях Конгресу.
  • Конгрес збирається на засідання у разі потреби, але не рідше одного разу на рік. Рішення ухвалюються більшістю голосів присутніх на засіданні членів Конгресу.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди