Марина Бех-Романчук відкрила літній сезон "бронзою" у стрибках у довжину на турнірі в Словаччині European Athletics

Лише один стрибок українки відбувся без заступу.

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук виступила на першому міжнародному турнірі в літньому сезоні. Дебютний старт українки відбувся на змаганнях серії World Continental Tour Silver у словацькому Шаморіні.

Бех-Романчук мала розпочати сезон ще на вихідних у Польщі на змаганнях Командного чемпіонту Європи, однак збірна Україна знялася зі змагань.

Перший старт Марина Бех-Романчук закінчила на третьому місці. З шести стрибків вона показала лише одну успішну спробу - результат 6.39 метра (поки що найкращий у сезоні). Усі інші п'ять стрибків були із заступом.

Перемогла на змагання німкеня Маріс Лузоло з показником 6.64 метра (найкращий результат у кар'єрі), а другою фінішувала сербка Міліца Гардашевіч - 6.55 метра.

На турнірі у Словаччині виступала також українка Анна Луньова - її результат 6.15 метра, вона фінішувала на шостій позиції.

• World Continental Tour Silver. Шаморін. Жіночі стрибки у довжину. Результат
  1. Маріс Лузоло (Німеччина) - 6.64 м
  2. Міліца Гардашевіч (Сербія) - 6.55 м
  3. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.39 м

• У зимовому сезоні 2021 року Марина Бех-Романчук виграла "золото" чемпіонату Європи в приміщенні. Вона також уже показала кваліфікаційний норматив на Олімпійські ігри в Токіо, які стануть для неї другими у кар'єрі.
  • Сезон Діамантової ліги Марина Бех-Романчук відкриє на третьому етапі: у четвер, 10 червня, в Флоренції (Італія). Це буде один з наступних старті українки.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика