Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань Черкаська ОДА

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань, про це Суспільному повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Загалом п’ять команд з Черкащини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі ROBOTICA+ROBOfirst.

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змаганьЧеркаська ОДА

Перемоги у 4-х номінаціях із 9-ти у змаганнях ROBOfirst вибороли три черкаські команди:

І місце у номінації "ЧЕМПІОН" здобула команда КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" BrainsON.

ІІ місце у номінації "ЧЕМПІОН" виборола команда Kiborgs UA Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.

ІІІ місце у номінації "Гра роботів" посіла команда BrainsON КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради".

Читайте також: Робот для перемог: черкаська команда вдосконалює винахід

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змаганьЧеркаська ОДА

Номінацію "Суддівська відзнака" виборола команда "SPIN" Чигиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.

Учасниками змагань "ROBOTICA" були 32 команди.

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змаганьЧеркаська ОДА

Перемоги у змаганнях "Сумо автономне", "Сумо дистанційне" та "Слалом" здобули юні робототехніки команди КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради":

1 місце – "Сумо дистанційне" – Будник Анатолій;

1 місце – "Сумо автономне" – Зайченко Антон;

2 місце – "Сумо автономне" – Багацький Максим;

1 місце – "Слалом швидкісний спеціальний" – Гуля Дар’я;

3 місце – "Слалом швидкісний" – Харитич Анна.

Що відомо

Учасники олімпіад, турнірів та шанувальники роботів і LEGO змагалися за першість 29-30 травня 2021 року у Києві.

На Всеукраїнських змаганнях ROBOfirst було представлено 25 команд. Черкаську область представили 5 команд закладів загальної середньої освіти Черкаської області:

  1. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.
  2. Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області
  3. Черкаська гімназія №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.
  4. Моринський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" імені Тараса Григоровича Шевченка Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області.
  5. Комунальний заклад "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради".
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди