Результати чвертьфіналів Євро U21 з футболу: хто пройшов до півфіналу

Результати чвертьфіналів Євро U21 з футболу: хто пройшов до півфіналу AP Images

Визначилися чотири півфіналісти турніру.

Учасники плей-оф стадії молодіжного чемпіонату Європи з футболу визначилися ще в березні. У 2021 році, на відміну від усіх інших турнірів, Євро U21 розбите на дві частини: груповий етап та плей-оф відбуваються окремо.

Відповідно, усі збірні мали можливість зробити кілька замін у своїй заявці, а також мали більше часу на підготовку.

І лише в одному з чотирьох чвертьфінальних матчів переможець визначився в основний час (і те, переможний гол забито на 90+3 хвилині) - в інших були зіграні овертайми, а в одному навіть проведена серія пенальті.

Першим півфіналістом Євро U21 стали Нідерланди, які доволі несподівано вибили Францію. Нідерландцям вистачило двох ударів у ствір, щоб забити два голи: французи більше атакували, створили більше нагод, але на 90+3 хвилині суперники втекли у контратаку і 20-річний Майрон Боаду забив вирішальний гол.

В інших матчах також були забиті пізні голи, але усі вони перевели гру в овертайм. Так, наприклад, Хорватія відігралася у матчі проти Іспанії на 90+4 хвилині, але в додатковий час іспанці таки дотисли: Хаві Пуадо оформив дубль, вивів свою команду далі.

Найрезультативніший матч відбувся між Португалією та Італією - одразу вісім голів. Шість з них було забито в основний час - 3:3, а в овертаймі забивали лише португальці, які й перемогли з рахунком 5:3.

А в матчі Данія - Німеччина глядачі побачили серію пенальті, після овертайму рахунок був 2:2. Команди пробили по сім ударів: данці не реалізували два з них, німці - лише один.

Євро U21. Чвертьфінали. Результати

• Іспанія - Хорватія 2:1 (додатковий час)

Голи: Пуадо, 66, 110 - Іванушец, 90+4

• Нідерланди - Франція 2:1

Голи: Боаду, 51, 90+3 - Упамекано, 23

• Португалія - Італія 5:3 (додатковий час)

Голи: Мота, 6, 31, Густаво, 58, Жота, 109, Кончечао, 119 - Побега, 45, Скамакка, 60, Кутроне, 89

• Данія - Німеччина 2:2 (серія пенальті - 5:6)

Голи: Фагір, 69, Нельссон, 108 (пен) - Нмеча, 88, Буркгардт, 100

Три переможці груп - Іспанія, Нідерланди та Португалія - пройшли до півфіналу.

Євро U21 з футболу. Півфінали: матчі та час (обидва матчі в четвер, 3 червня)

• 19:00. Іспанія - Португалія
  • 22:00. Нідерланди - Німеччина

Пряма трансляція Євро U21 в Україні ексклюзивно на Суспільне Спорт. Дивитися - тут.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа