У Черкаському ліцеї тестують нову платформу електронного щоденника

У Черкаському ліцеї тестують нову платформу електронного щоденника

У Черкаському ліцеї тестують нову платформу електронного щоденника
Суспільне: Черкаси

У Черкаському фізико-математичному ліцеї тестують нову платформу електронного щоденника. За словами заступниці директора Наталії Бобкової, це всеукраїнський освітній проєкт за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Після уроку заповнює відразу два журнали вчителька математики Оксана Бабенко. Розповіла, що нова програма зручніша для виставляння оцінок.

"Якщо у попередній програмі треба було кожну кнопочку нажимати для того, щоб виставити оцінки, тут розгорнутий журнал, ми працюємо як із звичайним журналом, виставляємо відповідно оцінки, які можна також коригувати, тобто виставляти і змінені оцінки. Також є можливість підписувати кожну колонку, це є самостійна робота, це є диктант, чи це є контрольна робота".

У Черкаському ліцеї тестують нову платформу електронного щоденника
Суспільне: Черкаси

Восьмикласниці Юлії Гавришевій найбільше подобається функція коїнів.

"Це такі монетки, які даються за гарні бали. Там наприклад, заробляєш 12 балів, тобі п'ять монеток, заробляєш 8 балів – одна. Нижче не даються. Ці монетки можна витратити на якогось персонажа в Атомсі".

За словами Юлії, ця програма має і недоліки.

"Із попереднім додатком «Ошкола» це було набагато зручніше, швидше можна було зайти у свій щоденник, журнал. Це для батьків незручно, бо додатку немає, для них раніше було зручно те, що можна було вести листування з учителями: там був чат і можна було переписуватися".

У Черкаському ліцеї тестують нову платформу електронного щоденника
Суспільне: Черкаси

Програма "Атомс" – це копія паперового журналу. Викладач може бачити сторінку лише зі свого предмета, каже вчитель фізкультури Віктор Шульга. Для класних керівників програма розширена.

"Я можу подивитися успішність класу, всі журнали класу, які є, відомості складати, які я тільки можу, що не дозволяла «Ошкола». З «Ошколою» я, ні як класний керівник, ні як вчитель не міг сформувати собі ніякий список, ні перенести форму ні в ексель, ні у ворд, ні в ПДФ".

Читайте також: Робот для перемог: черкаська команда вдосконалює винахід

Для опанування нової програми потрібний час, вважає вчителька зарубіжної літератури Любов Малигіна.

"Ми ще не до кінця його освоїли, бо почали працювати десь у грудні. І ми поки внесли списки, тому трохи затримка. Батьки уже звикли до «Ошколи» і багато хто говорить, що було дуже зручно".

Платформа у користуванні зручна і не дуже відрізняється від попередньої, рвважає мама одного з учнів Людмила Собченко. Але, додала, що варто додати кілька функцій.

"Не вистачає трішки таких нюансів, як сповівіщення. Що там я отримала, наприклад, в цей сервіс оцінку. Що ще можливо хотілося б спілкуватися з учителем, задати йому запитання чи проконтролювати, ну щоб була ще комунікація. Можливо додати також рейтинг середній бал класу. А так загалом платформа оптимізована".

Читайте також: Черкаська школа потрапила в рейтинг найкращих шкіл міжнародної кампанії “Супергерої FAST”

За словами заступниці директора Наталії Бобкової із 2013 року "Атомс" – це третя програма в ліцеї. І називає декілька причин, чому змінили платформу.

"Перша причина – це ліцензування. Програма ліцензована міністерством освіти і рекомендовано для загальноосвітніх шкіл до застосування. І інша – це безкоштовний варіант. Вона абсолютно безкоштовна. Наразі ведеться досить плідна співпраця з розробниками. Ми з ними регулярно перемовляємось, і вони приймають досить позитивно зауваження".

Якщо програма задовольнить своєю функціональністю всіх учасників освітнього процесу, то повноцінно нею почнуть користуватися у новому навчальному році, зауважила Наталія Бобкова.

Авторка Тетяна Зозуля

Читайте також

Вибір редакції

На початок