Українка Калініна розгромила експершу ракетку світу Кербер в першому раунді Ролан Гаррос ITF

Найбільша перемога в кар'єрі Ангеліни.

24-річна тенісистка Ангеліна Калініна - одна з п'яти українок, яка відібралася в основну сітку турніру Великого Шолому, Ролан Гаррос. Для Калініної - це перший мейджор у Парижі, до якого вона підійшла з 13-матчевою переможною серією!

Ангеліна виграла два турніри ITF поспіль (10 перемог), а тоді пройшла кваліфікацію без жодного програного сету (ще 3 перемоги). У першому колі основної сітки Калініна зустрічалася проти 26-ї сіяної, німкені Анжелік Кербер (експерша ракетка світу).

Це була перша очна зустріч між Ангеліної та Анжелік, і вона тривала не надто довго.

Кербер була фавориткою матчу, але змогла сумарно взяти лише шість геймів - менш ніж за 90 хвилин Калініна розібралася з надтитулованою суперницею.

У першій партії українка повела з рахунком 5:0 (за 19 хвилин), після чого не змогла подати на сет, віддала ще один гейм, але тоді закрила партію - 6:2 (час сету - 34 хвилини).

У другій партії ситуація була максимальною схожою: Калініна повела 5:0, не подала на матч, але після того не змогла ще раз подати на матч, відповідно Кербер перетворила рахунок в 5:4 на користь українки. Утім, з третьої спроби Ангеліна таки закрила гру: реалізувала другий матчбол - 6:4.

• Ролан Гаррос. Жінки. Перший раунд

Анжелік Кербер (Німеччина, 26) - Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (2:6, 4:6)

Ключовий момент зустрічі

• Калініна виграла 59% м'ячів на першій подачі суперниці - 22/37 розіграшів. Кербер виграла лише 41% м'ячів у такій ж ситуації (20/49).
  • За кількістю віннерів тенісистки провели майже рівну гру - 21 у Ангеліни, 19 у Анжелік.

Що це означає

• Ангеліна Калініна уперше в кар'єрі обіграла експершу ракетку світу та виграла перший матч в основній сітці Ролан Гаррос. Загалом для українки - це друга в кар'єрі перемога на турнірі Великого Шолому!
  • Переможна серія Калініної продовжилася - вона триває уже 14 матчів поспіль!
  • У другому раунді 24-річна українка зіграє проти американки Даніель Коллінс.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол