Україна U21 програла Узбекистану і посіла останнє місце на Меморіалі Лобановського Футбол 1

Українці програли четвертий матч у 2021 році.

Молодіжна збірна України програла заключний матч на Меморіалі Лобановського. У заключному поєдинку турніру українці поступилися Узбекистану U21.

Перед останнім матчем українці програли Азербайджану, однак зберігали шанси на перемогу у турнірі. Узбекистан U21 здолав Азербайджан, і, таким чином, Україні було достатньо перемогти з різницею в один м'яч (2:1, 3:2) або ж у два та більше голи, щоб виграти турнір.

Проте це зробити українцям не вдалося. Команда Руслана Ротаня програла із рахунком 0:2.

Гості відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Захисник України Назарій Муравський помилився при обробці м'яча. Це дозволило півзахиснику узбекистанців Жасуру Жалоліддінову вийти на ударну позицію та проштовхнути м'яч повз Микиту Турбаєвського.

Після перерви українці намагалися відігратися. Однак за кількістю гольових моментів Узбекистан мав перевагу. І реалізував її у другий забитий м'яч - на 63-й хвилині забив Хусейн Норчаєв.

На 67-й хвилині Узбекистан залишився у меншості - другу жовту картку отримав Суннат Хаміджонов. Однак, маючи більшість, українці все одно не змогли забити хоча б один гол.

У підсумку 0:2. Україна U21 закінчує виступи на турнірі на останньому, не забивши жодного м'яча. Статистика ударів - 4:13 на користь Узбекістану.

Меморіал Лобановського

Україна U21 - Узбекистан U21 0:2

Голи: Жалоліддінов, 41, Норчаєв, 63

Поразка Узбекистану означає, що Україна U21 продовжила серію матчів без перемог. Українці не виграли жодного поєдинку у 2021-му, програвши чотири із п'яти поєдинків.

Серія без перемог України U21

• 1:2 Болгарія (Antalya Cup)
  • 1:1 Узбекистан (Antalya Cup)
  • 2:3 Словаччина (Antalya Cup)
  • 0:1 Азербайджан (Меморіал Лобановського)
  • 0:2 Узбекистан (Меморіал Лобановського)

Україна U21 посіла останнє місце на Меморіалі Лобановського. Переможцем став Узбекистан U21, який виграв два матчі з двох.