У Китаї зі спецепізоду "Друзів" вирізали Леді Гагу, Джастіна Бібера і тему ЛГБТК

У Китаї зі спецепізоду "Друзів" вирізали Леді Гагу, Джастіна Бібера і тему ЛГБТК

У Китаї зі спецепізоду "Друзів" вирізали Леді Гагу, Джастіна Бібера і тему ЛГБТК

27 травня на стримінговому сервісі HBO відбулась прем'єра спецепізоду серіалу "Друзі"– Friends: The Union. Виконавці головних ролей Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан, Меттью Перрі та Девід Швіммер зберуться разом, щоб поринути у спогади про зйомки серіалу.

Проте фанати помітили, що сцени за участю декількох зірок прибрали у всіх трьох китайських стрімінг-сервісах з правами на трансляцію серії. Ймовірно, це пов'язано з тим, що знаменитості раніше "ображали Китай", повідомляє BBC.

Невідомо, чи уряд видав директиву про цензуру або ж потокові платформи iQiyi, Youku і Tencent Video зробили це самі, щоб не пропустити "політично чутливий" контент. Глядачі звернули увагу, що кожен сервіс вирізав з епізоду різну кількість матеріалів – від чотирьох до шести хвилин.

Заклики бойкотувати південнокорейський бойз-бенд BTS через коментарі одного з учасників про Корейську війнуЗбройний конфлікт між Корейською народно-демократичною республікою та Південною Кореєю, що тривав з 25 червня 1950 року до 27 липня 1953 року. Донині мирний договір, який формально завершував би війну, не підписаний. прозвучали в Китаї ще у 2020 році. У спецепізоді "Друзів" гурт з'явився приблизно на 13 секунд, під час яких її лідер розповів про свою любов до шоу.

Американській співачці Леді Газі заборонено гастролювати по Китаю після її зустрічі з Далай-ламою у 2016 році. Надавши підтримку духовному лідеру Тибету, вона засмутила китайських чиновників, які вважають, що він є підставною особою тибетського сепаратизму. У серії Леді Гага співає культову пісню "Драний кіт" із зіркою серіалу Лізою Кудроу.

Китайські глядачі також не побачили Джастіна Бібера в костюмі Спудніка – вбранні Росса на Гелловін. Канадській попзірці заборонено виступати в Китаї за "погану поведінку".

У Китаї зі спецепізоду "Друзів" вирізали Леді Гагу, Джастіна Бібера і тему ЛГБТК

Так само з епізоду прибрали всі появи ЛГБТК-персон, які розповідали про важливість шоу. Один зі стрімінг-ресурсів видалив згадку сцени, в якій Чендлер помочився на Моніку, щоб врятувати її після укусу медузи.

Читайте також

Як добре ти знаєш серіал "Друзі". Кросворд до прем’єри спецепізоду

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше