Італійський художник продав невидиму скульптуру за €15 тисяч

Італійський художник продав невидиму скульптуру за €15 тисяч

Італійський художник продав невидиму скульптуру за €15 тисяч

Сицилійський художник Сальваторе Гаран продав власну невидиму скульптуру "Я є" за 15 тисяч євро (близько півмільйона гривень). Покупець заплатив суму у два з половиною вищу від початкової – на старті аукціону робота коштувала 6 тисяч євро, пише Italy 24.

Доказом того, що покупець придбав не просто повітря, а твір мистецтва, служить спеціальний сертифікат. Роботу повинні розмістити в приватному будинку на вільному просторі розміром приблизно 150х150 сантиметрів. Скульптуру продали на аукціоні Art-Rite, який займається виключно сучасним мистецтвом.

Гарану розповів, що робота над скульптурою відняла в нього багато творчих сил, адже він тривалий час дивився в порожнечу, наповнюючи її своїми думками.

За словами митця, успішний результат аукціону свідчить про незаперечний факт, що порожнеча – це простір, повний енергії. Також він порівнює роботу з Богом, якого люди ніколи не бачили.

Скульптури Сальваторе Гарана описують як "нову історичну цінність, яка є ідеальною метафорою наших днів". Крім цього, його роботи не впливають на довкілля. У лютому минулого року автор виставляв нематеріальну роботу "Будда в спогляданні" на площі Пьяцца делла Скала в Мілані.

Читайте також

"Я полюбив Київ і людей, і це балансується з тим, що іноді люди нервують. Ілюстратор Сергій Майдуков

Як книжкова ілюстрація розповідає про погані звички, смерть у відпустці та боротьбу з фортепіано

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше