У Сумах стартували відбірні матчі з футболу серед команд вищих навчальних закладів Суспільне Суми

Зональні відбірні змагання чемпіонату України серед команд закладів вищої освіти стартували у Сумах. Вони зібрали представників чотирьох вишів з Сум, Полтави та Києва.

Відкривали ігровий день команди Сумського державного педагогічного університету та Полтавського національного технічного університету. Рахунок у матчі відкрили полтавчани, а перший тайм виграли сумчани – на гол Антона Тулікова сумчани відповіли влучними ударами Руслана Окіпного та Стаса Деревинського.

Після перерви рахунок 2:1 на табло зберігався до тридцятої хвилини другої половини гри, коли атаку сумської команди ударом завершив Андрій Сліпухін. За дві хвилини до завершення основного часу матчу остаточний рахунком у першій грі ігрового дня встановив Артем Шпирьонок – 4:1 на користь команди Сумського державного педагогічного університету.

«Ми їхали тільки за перемогою. Гра починалась для нас добре. Забили швидкий гол, команда бігла (не дивлячись на малу кількість замін, почувались відмінно). Але одна прикра помилка призвела до того, що команда пала духом", - сказав капітан полтавської команди Ігор Зачепило.

У Сумах стартували відбірні матчі з футболу серед команд вищих навчальних зекладівСуспільне Суми

"Наша команда завжди славилась дисципліною, у нас дуже гарний колектив. І за рахунок цього ми перемагаємо", - прокоментував гру капітан команди СумДПУ ім. Макаренка Юрій Пімоненко.

Після цього на поле футбольного центру "Барса" вийшли команди Сумського державного університету та Київського університету імені Бориса Грінченка.

"Ми розраховуємо на молодих хлопців, на майбутнє покоління. Дой Бог, якщо все буде нормально, у подальшому команда буде більш дієздатна. Ну а так, я думаю, поборемося", - сказав тренер команди СумДУ Сергій Пєсоцький.

У цьому матчі сумчани вели у рахунку – автогол на свій рахунок записав гравець київської команди Євген Власенко. У підсумку ж завдяки голам Миколи Давиденка та Владислава Шаповала перемогу з рахунком 2:1 святкувала команди університету імені Грінченка.

28 травня кияни та сумські "педагоги" зустрінуться у фіналі. Він розпочнеться на полі футбольного центру "Барса" о 13-тій годині. Переможець вийде у всеукраїнський фінал.