З нагоди дня міста вийшла підбірка стрічок про Київ "Як тебе не любити"

З нагоди дня міста вийшла підбірка стрічок про Київ "Як тебе не любити"

З нагоди дня міста вийшла підбірка стрічок про Київ "Як тебе не любити"

З нагоди Дня міста онлайн-кінотеатр Takflix презентує підбірку знакових фільмів про Київ від молодих режисерів. Підбірка доступна до перегляду на всіх територіях світу мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

До "Як тебе не любити" ввійшли:

  • "Вхід через балкон" – це дослідження антропології українських балконів. Стрічка розповідає про архітектурний феномен в контексті урбанізму та повсякденної культури Києва й інших міст.
  • "В радості, і тільки в радості" – історія молодої матері-одиначки, якій необхідно вибрати між особистим життям і сином. Стрічку знімали у кількох київських локаціях: головна героїня їздить на метро Дарниця, живе на вулиці Азейбарджанській та гуляє зранку після рейву Рейтарською.
  • "Прощавай, Головін" розказує історію хлопця, який хоче поїхати з міста. У головних ролях Олександр Рудинський та Дарія Плахтій. Дія фільму відбувається серед високоповерхівок Троєщини.
  • "Цвях" – перше українське мок’юментарі про повернення емігрантки до столиці після двадцяти років розлуки. Стрічка показує архівні кадри Подолу.
  • "Петрівка-реквієм" – анімація-рефлексія на зміну назви станції метро "Петрівка" на "Почайна" внаслідок декомунізації.

Дивитись підбірку можна за посиланням.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше