Кубок Федерації. Українські тенісистки вийшли до плейоф світової групи

Кубок Федерації. Українські тенісистки вийшли до плейоф світової групи

Кубок Федерації. Українські тенісистки вийшли до плейоф світової групи Федерація тенісу України

У вирішальній зустрічі першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації українська збірна виявилася сильнішою за господарку корту - Естонію.

8 лютого в індивідуальних матчах проти Естонії зіграли Даяна Ястремська та Еліна Світоліна, у парній зустрічі Україну представляли Марта Костюк та Даяна Ястремська.

Перше очко синьо-жовтій збірній принесла 18-річна одеситка Даяна Ястремська, яка обіграла Єлену Малигіну в двох сетах 6:3, 6:1.

У напруженій боротьбі, яка тривала три сети, четвертій ракетці світу Еліні Світоліній не вдалося здолати опір суперниці Анетт Контавейт. Рахунок матчу - 3:6, 7:6, 2:6, і збірна Естонії відновила паритет.

Долю протистояння вирішував парний поєдинок Марта Костюк – Даяна Ястремська та Анетт Контавейт – Єлена Малигіна. Українкам вдалося з розгромним рахунком поставити переможну крапку у двох партіях: 6:2, 6:1.

Таким чином, підопічні Михайла Філіми перемогли Естонію із загальним рахунком 2:1 і здобули путівку до плейоф світової групи Кубка Федерації, який відбудеться у квітні 2020 року.

Категорії