У п'яти садочках Хмельницького прийматимуть дітей з півторарічного віку

У п'яти садочках Хмельницького прийматимуть дітей з півторарічного віку

Ексклюзивно
У п'яти садочках Хмельницького прийматимуть дітей з півторарічного віку

У Хмельницький садочках у 2021 році планують розпочати прийом дітей з півторарічного віку. Про це Суспільному повідомила директорка департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

За її словами, у 2021 році дані нововведення планують запровадити у п'яти садочках міста: №6 "Колобок", №11 "Золота рибка", №40 "Сонечко", №45 "Ялинка", №49 "Дюймовочка".

"У цьому році прийматимуть дітей п'ять садочків. На наступний рік, якщо буде потреба, ми зможемо відкрити таку групу у садочку в мікрорайоні Виставка. У групу набиратимуть до 15 діток", - каже Надія Балабуст.

Наразі, говорить посадовиця, з керівниками закладів, у яких прийматимуть дітей, обговорили особливості роботи таких груп. Додає, поки що реєстрація в електрону чергу, ще не відкрита.

"Наразі триває технічне оновлення сайту електронної черги. Як тільки запис розпочнеться, ми повідомимо про це на офіційному сайті", - говорить Надія Балабуст.

Для вихованців у групах буде розроблене відповідне харчування та працюватиме більше персоналу, зауважує Надія Балабуст.

"Для дітей буде розроблено меню з урахуванням їх віку. У одній групі працюватимуть дві няні та один вихователь, адже діти зовсім маленькі і їм треба більше уваги. Вихователі та няні мають відповідну освіту та можуть доглядати за дітьми", - каже директорка департаменту освіти.

Додає, дітей прийматимуть з 7 ранку до 19 години.

Читайте також

На початок