УЄФА відкрила дисциплінарну справу проти трьох клубів Суперліги. До чого це може призвести

УЄФА відкрила дисциплінарну справу проти трьох клубів Суперліги. До чого це може призвести

УЄФА відкрила дисциплінарну справу проти трьох клубів Суперліги. До чого це може призвести AP

Їх звинувачують у порушенні нормативно-правової бази організації.

УЄФА відкрила дисциплінарну справу проти трьох клубів Суперліги - "Реала", "Барселони" та "Ювентуса". Про це повідомляє прес-служба організації.

У травні УЄФА розпочала розслідування проти 12 клубів Суперліги. Дев'ять із 12 клубів погодилися на компроміс європейської організації щодо фінансових стягнень через участь у проєкті та на вихід із нього.

Читайте також: УЄФА покарала дев'ять клубів, що входили у Суперлігу. Що за покарання та які зобов'язання вони мають

Проте три клуби - "Реал", "Барселона" та "Ювентус" - все ще є членами Суперліги. Відносно них УЄФА мала намір відкрити дисциплінарну справу, призначивши інспекторів для вивчення всіх наявних матеріалів.

У вівторок, 25 травня, УЄФА оголосила, що процес порушення дисциплінарної справи проти клубів розпочато. Їх звинуватили у потенційному порушенні нормативно-правової бази організації, яка унеможливлює участь в інших турнірах без домовленості з УЄФА.

Що це означає?

Відкриття дисциплінарних справ проти "Реала", "Ювентуса" та "Барселони" може призвести до дискваліфікації цих клубів від участі в єврокубках. Раніше повідомлялося, що мова йде про відсторонення на термін у два роки.

Коли саме відбудеться розгляд справи в УЄФА не повідомили. Однак усі три клуби за підсумками сезону кваліфікувалися у Лігу чемпіонів, а тому питання має бути вирішено до початку нового розіграшу єврокубків.

2 серпня відбудеться жеребкування плей-оф раунду Ліги конференцій, де стартують перші іспанські та італійські клуби. Якщо учасників Суперліги відсторонять, замість них мають виступити команди, що фінішували нижче у чемпіонаті за підсумками сезону.

Процедура може також затягнутися через реакцію самих клубів. Якщо буде прийняте рішення про їхню дискваліфікацію, то вони матимуть право на його оскарження у Спортивному арбітражному суді.

Щодо самих учасників Суперліги, то вони вже подали позов на УЄФА та ФІФА у мадридський суд. Вони вважають, що організації не мали права перешкоджати їм у створенні нового проєкту.

Останні події, пов'язані з Суперлігою: що відомо

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика