Борець з Харкова завоював "срібло" чемпіонату Європи

Борець з Харкова завоював "срібло" чемпіонату Європи facebook.com/dmskh.gov.ua

На чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед чоловіків до 23 років срібну медаль отримав харків'янин Андрій Кулик.

Чемпіонат проходив 21-23 травня в Македонії, повідомляє Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

"У ваговій категорії до 72 кг харків’янин Андрій Кулик успішно провів три бої, в яких переміг суперників з Німеччини, Угорщини та Білорусі. У фінальному поєдинку він поступився Малхасу Амояну з Вірменії", — сказано у повідомленні.

За підсумками чемпіонату збірна України з греко-римської боротьби завоювала на чемпіонаті дві срібні та бронзову медалі.

Ще один харківський борець греко-римського стилю Михайло Вишнивецький посів сьоме місце у ваговій категорії до 130 кг.