"Слабо?": у Рівному презентували короткометражку про життя міської молоді

"Слабо?": у Рівному презентували короткометражку про життя міської молоді

"Слабо?": у Рівному презентували короткометражку про життя міської молоді

Фільм "Слабо?" про життя рівненської молоді презентували 7 лютого у Рівному. Його автори – студенти Стас Ляшко та Богдан Ніколайчук. Відзняли півгодинну стрічку на телефон. Автори розповіли: хотіли висвітлити актуальні проблеми молодих людей, зокрема те, до чого призводять необдумані вчинки. 

За сюжетом головний герой фільму у своїй поштовій скриньці знаходить записник. Згодом він з'ясовує, що там записані події з майбутнього.

Автор ідеї, оператор-постановник Стас Ляшко:

– Мені прийшла ідея, як можна подати сучасні проблеми молоді, тобто куріння, нецензурна лексика, яку вживають, інші проблеми, як можна це подати. Прийшла ідея, що це ми можемо подати через щоденник, який передбачає майбутнє.

За словами авторів, спонсорів вони не знайшли, тому знімали фільм за власні кошти і на телефон. Всі зйомки проходили в Рівному. Найекстремальніша сцена – на мості на вулиці Соборній.

Роль блогера-екстремала виконав Сергій Панасюк.

Актор Сергій Панасюк:

– Коли Бодя сказав, що треба якась сцена, щоб зачепила людей, то я запропонував йому пройтися по перилам, а не звисати. Потім ми почали думати, що нам треба живі всі. Знімали з самого ранку, в годині шостій. Що важливо – там була страховка. 

За словами авторів, працювали над фільмом вони близько пів року. Зйомки були влітку, досі тривав монтаж.

Актор, режисер Богдан Ніколайчук:

– Ми збиралися просто біля школи, так як офісу у нас зараз немає, ми такі прості люди. Збиралися і відігрували по кругу ті самі сцени. До речі, в нас скоро на каналі "RAISINS Entertainment" у ютубі вийде відео-бекстейдж, фільм про фільм, як ми все це репетирували і організовували. 

Всі актори – рівняни віком від 16 до 19 років.

Акторка Євгенія Симончук:

– Мій персонаж – це саме цікаве, що траплялося зі мною в житті. В кожній дівчині є якась "стервинка". І тут я приходжу, і тут мені говорять, хто я, розповідають про мого героя. І тут я зрозуміла, що всю цю стервинку треба показати в кадрі. Коли я дивилася результат – я не очікувала, що буде так. Мені подобається, яку я роль відіграла, такої стервозної спокусниці. Мені здається, це вийшло.

Актор Богдан Доброжанський:

– Це взагалі мій герой, якого легко на щось підбити, спокусити, мене взяти на "слабо" дуже просто.

Як розповіли автори фільму, невдовзі вони планують відзняти другу частину.

Авторка: Оксана Туз

Вибір редакції

На початок