Роман Безус забив гол та віддав ассист в останньому турі чемпіонату Бельгії: відео KAA Gent

Результативні дії українця допомогли "Генту" вийти в єврокубки.

Матч останнього туру другого етапу чемпіонату Бельгії між "Мехеленом" та "Гентом" перетворився на дуель за єврокубки. Команди підійшли до очної гри з однаковою кількістю очок - на кону було місце в Лізі Конференцій (переможець отримував путівку в єврокубки).

У складі обох команд грають українці. Роман Безус та Роман Яремчук з "Гента" розпочали матч в основному складі, Ігор Пластун з "Гента" та Мар'ян Швед з "Мехелена" були на лаві запасних (Пластун вийшов на 90-й хвилині).

Перемогу у матчі за вихід в єврокубки здобув "Гент" - 2:1. І безпосередньо участь у цій перемозі взяв Роман Безус, який відзначився голом та результативною передачею. Українського півзахисника визнали найкращим гравцем матчу.

На 57-й хвилині українець замкнув подачу від партнера по команді зі своєї половини поля: Безус перебував приблизно на 11-метровій позначці та ударом головою перекинув воротаря - 1:0.

• Відео голу Безуса:

А десять хвилин потому Роман розігнав контратаку, яка завершилася другим голом. Безус протягнув м'яча, віддав а Таріка Тіссудалі, який обійшов ще двох суперників та пробив у ближній кут - 2:0. До кінця матчу "Мехелен" скоротив відставання, але не більше - 2:1 за "Гентом".

• Відео другого голу "Гента"

Огляд матчу "Мехелен" - "Гент": відео

Наприкінці матчу травми зазнав Роман Яремчук - українського нападника замінили на 78-й хвилині, характер травми поки невідомий.

Як Роман Безус закінчив сезон

• Забив 6 голів в останніх восьми матчах, двічі відзначився дублем.
  • В активі Безуса - 10 результативних дій у чемпіонаті (5 голів та 3 ассисти), а ще 4 гольові дії (гол та 3 ассисти) у Кубку.
  • Усього відіграв у 32 матчах чемпіонату, 18 разів виходив у стартовому складі. В останніх 10 матчах - 9 разів виходив у старті.

• Чемпіонат Бельгії для "Гента" завершено: клуб за підсумками другого етапу чемпіонату відібрася в Лігу Конференцій, де розпочне виступи з другого раунду кваліфікації. Тоді ж стартує у турнірі полтавська "Ворскла".
  • "Золото" чемпіонату Бельгії дісталося "Брюгге" - чемпіоном у складі команди став Едуард Соболь (вдруге поспіль). Віцечемпіон - "Генк", який гратиме у кваліфікації Ліги чемпіонів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу