Черкаські веслувальники вибороли бронзу на змаганнях Кубку України

. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОДА

Команда веслувальників з Черкас виборола бронзові медалі на змаганнях Кубку України з веслування на човнах "Дракон". Про це повідомили в пресслужбі управління у справах сім'ї , молоді та спорту Черкаської ОДА.

Змагання відбулися на водних доріжках міста Горішні Плавні 14-16 травня серед юніорів та дорослих. Заїзди були на 200 та 2000 метрів у класах "юніори" (до 19 років), "прем’єри" (19-39 років) та "майстри" (від 40 років).

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОДА

Черкащани вибороли «бронзу» цих змагань в одному із заїздів у категорії "майстри". За Черкащину веслувальники віком 40+ у човнах-десятках. У перегонах на 2000 метрів вони вибороли третє місце.

Загалом змагання зібрали учасників з понад десяти регіонів України. Серед лідерів турніру і на дорослому й на юніорському рівні стали Полтавська, Житомирська та Харківська області.