Черкаські легкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

. Колаж Суспільне

Легкоатлети з Черкащини вибороли медалі першого дня Командного чемпіонату України серед дорослих та молоді. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі Федерації легкої атлетики Черкаської області.

За результатами першого дня Командного чемпіонату України з легкої атлетики у Луцьку чоловіча молодіжна збірна команда Черкаської області стала срібним призером з естафетного бігу 4х100м серед молоді, з результатом 43,06 с. У складі команди черкащани Дмитро Юнак, Костянтин Кишкань, Олександр Півняк, Артур Шеремета.

Тетяна Безшийко стала чемпіонкою України серед молоді та бронзовою призеркою серед дорослих спортсменів в забігу на 400м з бар'єрами з результатом 58 секунд 86 сотих.

Валерія Іваненко стала чемпіонкою України серед молоді з метання молоту з результатом 62 метри 28 сантиметрів, а також виборола третє місце з метання молоту серед дорослих спортсменок.

Світлана Марусенко виборола друге місце у штовханні ядра (4 кг.) з результатом 15 метрів 29 сантиметрів

Черкасець Денис Нечипоренко виборов друге місце в бігу на 400 м з бар'єрами з результатом 51 секунда 19 сотих секунди.