Голова Хмельницької ОДА призначив двох посадовців. Що про них відомо

Голова Хмельницької ОДА призначив двох посадовців. Що про них відомо

Голова Хмельницької ОДА призначив двох посадовців. Що про них відомо Суспільне Поділля

Голова Хмельницької облдержадміністрації призначив нового директора департаменту охорони здоров’я та начальника управління з питань цивільного захисту населення. Про це йдеться у розпорядженнях голови облдержадміністрації Сергія Гамалія.

Новим директором департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА став колишній директор військово-медичного клінічного центру центрального регіону (м.Вінниця) та депутат Хмельницької облради минулого скликання від політичної партії "За конкретні справи" Олександр Завроцький.

Управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА очолив колишній полковник ДСНС Володимир Панасюк. Який минулого року балотувався у депутати від партії "За конкретні справи" до Білогірської селищної ради.

Що відомо про нових очільників

ЗАВРОЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР

Народився 25 листопада 1965 року в місті Хмельницькому в родині лікарів.

У 1982 році закінчив Хмельницьку СШ № 16 із золотою медаллю.

У 1988 році закінчив Ленінградську Військово-медичну академію ім. С.М.Кірова з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 1988 року працював лікарем-фахівцем, старшим ординатором терапевтичного відділення, начальником відділення функціональної діагностики у військових частинах. У 2005 році став начальником філіалу-заступником начальника госпіталю, а з 2007 року - начальником госпіталю військової частини А2339 (м. Хмельницький).

Останнє місце роботи Олександра Завроцького - начальник військово-медичного клінічного центру Центрального регіону (м. Вінниця).

19 червня 2015 року Олександру Завроцькому присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». Він має кілька відзнак міністра оборони України.

Олександр Завроцький має вищу категорію за спеціальністю «Організація управління охорони здоров’я».

Громадська діяльність

У листопаді 2015 року Олександр Завроцький був обраний депутатом Хмельницької обласної ради від політичної партії «За конкретні справи», був членом фракції цієї партії та членом депутатських груп «Хмельниччина інвестиційна» та «З питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю». В обласній раді також працював у постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

На останніх місцевих виборах, що відбувалися 25 жовтня 2020 року, балотувався до Хмельницької обласної ради від партії «За конкретні справи» (22 номер у списку та в територіальному виборчому окрузі №6 – центр місто Хмельницький), але депутатом обраний не був.

Майно та доходи

Згідно останньої декларації, поданої Олександром Завроцьким до НАЗК 1 жовтня 2020 року перед звільненням з військової служби у Збройних силах України, він задекларував нерухомість, отримані доходи та грошові активи.

У власності Олександра Завроцького, згідно декларації, у нього перебуває:

 • земельна ділянка площею 800 кв.м у Хмельницькому;
 • земельна ділянка площею 1200 кв.м в селі Устя кам’янець-Подільського району.

Задекларував пан Навроцький і квартиру площею 40 кв.м, яку він винаймав у Вінниці з грудня 2019 року та за піднайом якої у 2020 році отримав від військово-медичного клінічного центру Центрального регіону грошову компенсацію в розмірі 27 тисяч 440 гривень.

Доходи Олександра Завроцького за 2020 рік склали 1 мільйон 11 тисяч 187 гривень, з них:

 • заробітна плата, отримана за основним місцем роботи у військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону – 443 633 гривні;
 • соціальна виплата (разова грошова допомога до 5 травня), отримана від департаменту соціальної політики Вінницької міської ради – 1 390 гривень;
 • одноразова грошова допомога при звільненні, отримана від військово-медичного клінічного центру Центрального регіону – 566 164 гривні.

Грошові активи Олександр Завроцький, згідно декларації, тримає у готівці в розмірі 6 тисяч 700 доларів США.

ПАНАСЮК ВОЛОДИМИР

Володимир Миколайович народився 4 липня 1976 року. Він працював начальником Білогірського районного сектору Головного управління ДСНС.

У 2015 році Володимир Панасюк від партії "Європейська Солідарність" балотувався до Білогірської районної ради. Однак не був обраний депутатом. А торік балотувався від партії "За конкретні справи" до Білогірської селищної ради, але не був обраний.

Згідно з декларацією за 2020 рік кандидата на посаду начальника управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Панасюка, до членів сім’ї декларанта належить лише дружина Панасюк Світлана Володимирівна.

Серед об’єктів нерухомості, Володимир Панасюк декларує квартиру площею 45,6 кв.м у Білогір’ї, власником якої, згідно з декларацією, є з 2004 року. Також декларант з 2006 року є співвласником батьківської квартири площею 56 кв.м у селі Переросле Білогірського району – йому у цій оселі належить 25%.

Дружина декларанта Світлана Панасюк декларує, що має у власності:

 • з 2014 року - земельну ділянку площею 60 кв. м у Білогір’ї;
 • з 2019 року - легковий автомобіль HYUNDAI TUCSON, 2007 року випуску.

Доходи, отримані декларантом у 2020 році, склали:

 • одноразова матеріальна допомога при звільнені(від головного управління ДСНС України у Хмельницькій області) – 234 тисячі 090 гривень;
 • пенсія – 127 тисяч 407 гривень;
 • пільги (від управління соцзахисту населення Білогірської РДА) – 8 тисяч 338 гривень;
 • заробітна плата, отримана за основним місцем роботи( ТОВ «Маяк») – 89 тисяч 961 гривня;
 • банківські проценти та бонуси – 78 гривень.

Дружина декларанта у 2020 році заробила:

 • заробітної плати за основним місцем роботи (Білогірська центральна районна лікарня) – 82 тисячі 101 гривню;
 • пенсії – 25 тисяч 800 гривень.

Грошові активи декларує лише Володимир Панасюк. Згідно з декларацією, він тримає готівкою 320 тисяч гривень.

Згідно з декларацією, поданою Володимиром Панасюком 27 грудня 2019 року перед звільненням, він працював начальником Білогірського районного сектора Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. До речі, згідно з цією декларацією, родина Володимира Панасюка була більшою та складалася, окрім дружини Світлани Панасюк, ще з двох дітей – сина Михайла та доньки Яни.

Також, згідно з інформацією з офіційного сайту Центральної виборчої комісії, у 2015 році Панасюк Володимир Миколайович балотувався до Білогірської районної ради від політичної партії «Європейська солідарність» (партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»). Згідно з біографічною довідкою з сайту ЦВК, Володимир Панасюк народився 4 липня 1976 року, має вищу освіту, проживає у селищі Білогір’я Хмельницької області.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди