У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцеві

У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцеві

У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцеві Суспільне Полтава

У Полтаві представили попередні тарифи на проїзд у громадському транспорті. Приватні перевізники просили збільшити вартість у маршрутках та автобусах до 13 гривень, а комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс" запропонувало на п’ять гривень дешевше – вісім, говорить директор підприємства Євгеній Зайцев. Крім того, просили підвищити тариф і для тролейбусів. Та ці розрахунки не остаточні.

На маршруті громадського транспорту "Центр-Огнівка" у Полтаві замість чотирьох комунальних автобусів тепер один. Цього тижня частину із них прибрали з рейсу, бо утримувати їх на одному рейсі невигідно, каже керівник підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Євгеній Зайцев.

У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцевіСуспільне Полтава

"У зв’язку з тим, що на всіх маршрутах у нас є тільки по одній машині, крім 25-го. Тому ми вирішили, що мінімальний вплив буде у тому разі, якщо ми зменшимо саме на 25-му, але там хоча б залишиться одна машина", − каже керівник підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Євгеній Зайцев.

"Не дуже часто їжджу, але помітила, що з транспортом стало гірше. Я просто сьогодні нікуди не поспішаю, то я сиджу і чекаю. А так би або тролейбусом, а там тоді пішки йти треба", − говорить полтавка Тамара Маслак.

У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцевіСуспільне Полтава

Тамара Маслак, полтавка

Невигідно було утримувати ці автобуси, зокрема, і через низький тариф на проїзд, каже Євгеній Зайцев. Відтак, підприємство "Полтаваелектроавтотранс" звернулося до міськради, аби вартість проїзду підвищили. Просять шість гривень у тролейбусах та вісім – в автобусах.

"Ми не брали динаміку наших надходжень грошей за останній рік, тому що це буде некоректно, тариф би був вище. Надходження були в карантинний рік і були певні обмеження. Витрати лишились на тому ж рівні, а от наші доходи зменшились суттєво. Тому ми використовували розрахунки прогнозні, якби ми б отримали ці гроші, якби не було цих обмежень", − каже керівник підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Євгеній Зайцев.

Просили підвищити тариф і приватні перевізники. Хотіли 13 гривень за проїзд у маршрутках. Таку вартість обґрунтували розрахунками.

У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцевіСуспільне Полтава

Михайло Костов, приватний перевізник

"На даний час, найбільше, з останнім переглядом тарифу, зросла заробітна плата. Це з двох тисяч до майже шести. Потім дизельне паливо зросло більше, ніж на 40 відсотків. За сім років. Газ зріс теж на 30 відсотків. Запчастини вони всі продаються в доларі. Долар у нас теж зріс. Ви самі знаєте на скільки і який він на даний час, яка його вартість. Все прив’язано до долара. А наш тариф прив’язаний лише до того, що він був прийнятий у 2014 році. І це все є економічні чинники, які впливають на нашу собівартість", − каже приватний перевізник Михайло Костов.

У міській раді на це не погодилися і зупинилися на тарифі, який запропонувало комунальне підприємство – шість гривень у тролейбусах та вісім гривень – в автобусах і маршрутках.

"Обрахування там різні: якщо я не помиляюсь, від 13 гривень – це максимальна планка – до восьми гривень – це мінімальний розрахунок. Але я хочу сказати, що ми будемо користуватися тими розрахунками, яке зробило наше комунальне автотранспортне підприємство, тому що електротранспорт є тільки у нього, і ми будемо в комплексі розглядати. Це ціна на автобусний квиток і ціна на тролейбус. Тому сьогодні розглядається позиція шість і вісім", − говорить перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко.

У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцевіСуспільне Полтава

Валерій Пархоменко, перший заступник Полтавського міського голови

"Підняття тарифів до восьми гривень дасть можливість вижити підприємствам, перевізникам у місті Полтава. Це не дасть можливість розвиватися, покращити автопарк, це дасть можливість тільки вижити", − каже приватний перевізник Михайло Костов.

Таку ціну за проїзд готова платити полтавка Любов Кухаренко.

"Звичайно, я буду платити, а що нам залишається? Ми вже пішки не можемо ходити по три – по чотири кілометри. Але це буде дуже велике незадоволення всіх людей. І я думаю, що там, де вирішують, там зберуться люди. Приїдуть за вісім, але будуть розбиратися: чого це і кому піднімається", − каже полтавка Любов Кухаренко.

У Полтаві можуть підвищити тариф на проїзд: як реагують перевізники та місцевіСуспільне Полтава

Микола Якушевський, полтавець

"Цей транспорт, який возить, оці маршрутки – вони всі убиті. Якщо їм провести техогляд нормальний, то жодна машина не виїде. Я вважаю, що це необґрунтовано. Треба навести порядок з цим транспортом", − говорить полтавець Микола Якушевський.

Та ці розрахунки тарифів не є остаточними. Як розповів Суспільному головний спеціаліст з питань транспортних перевезень Полтавської міськради Юрій Хоменко, їх мають направити до Антимонопольного комітету для розгляду. Далі мають організувати громадські слухання та винести рішення на відповідну депутатську комісію. Усе це має відбутися протягом місяця. Після цього за проєкт рішення мають проголосувати на засіданні виконавчого комітету. Якщо проєкт підтримають, в дію він вступить на наступний день після опублікування у газеті "Полтавський вісник".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди