Сумський лучник здобув "бронзу" у Словенії на етапі кубку Європи

. Фото: скрін з трансляції

У словенському місті Чатеж триває перший етап кубку Європи зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів. На ньому сумчанину вже вдалося вибороти нагороду.

Вчора тут відбулись перші медальні змагання. У матчі за "бронзову" медаль українська змішана пара Ірина Третьякова з Харкова та сумчанин Артем Овчинніков зустрілись з французами Мелоді Рішар та Хуго Заячковский. У "бронзовому" поєдинку харківсько-сумський дует перестріляв французів і посів третє місце. Другими завершили змагання у "міксті" росіяни, першими – німці.

Єгор Леоненко буде змагатися серед кадетів.

• На початку травня Нова Каховка приймала чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних клубів. Участь у турнірі взяли 152 лучники, 15 з них представляли Суми. Тоді Олексій Овчинніков здобув нагороди та кваліфікувався на чемпіонат Європи.