Сумчани взяли участь у чемпіонаті України зі стрільби з лука серед спортивних клубів bogensport

Нова Каховка приймала чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних клубів. Участь у турнірі, який тривав з 1-го по 4-те травня, взяли 152 лучника. 15 з них представляли Суми.

У командних змаганнях сумчани зупинилися на крок від медалей. Четверті місця посіли жіноча та чоловіча команди: Поліна Радіонова, Ірина Хочина, Богдана Гапон — з команди "Школа вищої спортивної майстерності", Олексій Гунбін, Олександр Малушин та Артем Овчинніков — з команди Сумського державного університету.

У індивідуальних змаганнях Хочина ("ШВСМ") посіла друге місце і здобула срібло, а Гунбін ("СумДУ") – перше і звання чемпіона. Олексій, крім того, кваліфікувався на чемпіонат Європи.

4 травня у "міксті" Олексій Гунбін та Євгенія Чибісова вибороли бронзові медалі.

• Сумські студенти взяли участь у кубку Європи з дзюдо.
  • Команди Сумщини зіграли матчі аматорського чемпіонату з футболу.